comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Son Dakika - Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a gönderme! 'Eğer...' (28 Mart 2018)

28 Mart 2018, Çarşamba 22:26

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım İzmir'de katıldığı panelde Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un seçim sloganı olan "Özlenen Fenerbahçe" sözlerine cevap verdi. 28 Mart 2018 Çarşamba Aziz Yıldırım'ın İzmir'de katıldığı panelde Ali Koç'un açıklamalarının ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de son dakika haberleri ve günün Fenerbahçe haberleri bölümünde Aziz Yıldırım'ın İzmir'de katıldığı panelde Ali Koç'a göndermesi yer alıyor. Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasındaki seçim savaşıyla ilgili olarak Aziz Yıldırım, Ali Koç'un seçim sloganı olan "Özlenen Fenerbahçe hakkındaki." sözleri yer alıyor. 
 

Aziz Yıldırım'ın İzmir'de katıldığı panel (28 Mart 2018 Çarşamba)


Fenerbahçe'nin 3 Temmuz ve FETÖ Kumpaslarının Bilinmeyenleri" konulu düzenlenen panelinde Aziz Yıldırım birbirinden önemli açıklamalar yaparken, Ali Koç'a da göndermede bulundu. Aziz Yıldırım, Ali Koç'un seçim sloganı olan "Özlenen Fenerbahçe" sözleri hakkında çarpıcı ifadeler kullandı. 

AZİZ YILDIRIM'DAN ALİ KOÇ'A GÖNDERME!
Hatırlanacağı üzere Ali Koç'un seçim sloganı olan "Özlenen Fenerbahçe" sözleri özellikle sosyal medya ve yine seçim sürecinde büyük yankı uyandırmıştı. Aziz Yıldırım ise İzmir'de katıldığı panele Ali Koç'a şu cevabı verdi:

"FENERBAHÇE'Yİ İKİYE BÖLDÜLER"

Bunlarla beraber Fethullah Gülen'in yapamadığını şu anda yaptılar. Fenerbahçe'yi ikiye böldüler. 20 senemi verdim ben. Ben geldiğim zaman gruplar vardı. 1500-2000 oyla seçim yapılırdı. Bu seçimlerde grupların başkanlarına para verirdiniz. Ben de verdim. Bunu kongrede söyledim. Sizi başkan seçerlerdi, 15 kişi yönetim kurulu, 8 tanesi gruplardan taraf, 7 tanesi başkandan taraf. Gruplar dışarıda toplanırlar, ne istiyorlarsa karar alırlar gelirler yönetime empoze ederler. Ben burada böyle bir Fenerbahçe aldım. 1 oyla seçildim. 1 oyla seçildiğim şubat ayının ardından haziran ayında yeniden seçim yapıp yönetim benden değilken o yönetimi değiştirdim yeni yönetim kurdum. Bana dediler ki, ‘Köprü ödeme yapacaksın, o köprü ödemeden sonra paranı geri alırsın, o şekilde yürür gider.'"O 20 SENE ÖNCEYİ ÖZLÜYORSAK HİÇ ÖZLEMEYİN"

Biz paraları verdik, bir daha geri alamadık. Fenerbahçe'ye 30 milyon dolar ben verdim. 17 milyon dolara Okocha'yı sattım, 19 milyon dolara Baliç'i sattım, Fenerbahçe'yi yavaş yavaş ayağa kaldırdım. Stadın temelini attığım zaman Baliç'i satmıştık, Real Madrid geldi maç oynadık. O gün kurban kestik, stadı yıkmaya başlayacağız, Fenerbahçe'nin oraya ayıracağı 1 lira bütçesi yoktu. Biz oralardan geldik. 20 senede özlenen Fenerbahçe. 20 sene önce de statta tuvalete gidemezdik. O 20 sene önceyi özlüyorsak hiç özlemeyin.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.