comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber:Rıdvan Dilmen Ali Koç'un A Spor'u hedef göstermesi hakkında konuştu

16 Eylül 2018, Pazar 00:57
FB Haber:Rıdvan Dilmen Ali Koç'un A Spor'u hedef göstermesi hakkında konuştu

Rıdvan Dilmen, Ali Koç'un A Spor'u hedef göstermesi hakkında konuştu. 

FutbolArena - NTV yorumcusu ve Sabah Gazetesi Yazarı Rıdvan Dilmen, A Spor canlı yayına bağlanarak Ali Koç'un FB TV'deki Camiaya Sesleniş Programı'nda A Spor'u hedef göstermesi hakkında konuştu. 

Sabah Gazetesi Grubu'nun Ali Koç konusunda seçimden sonra sıkıntılı bir süreç yaşadığını görmediğini söyleyen Rıdvan Dilmen, "Tam tersi olumlu yönde konuşmalar olduğunu da gördüm. A Spor'daki haberler başka yerlerde de vardı." dedi. 
"ALİ KOÇ GİDİP ZATEN SÖYLEMİŞ"

Ali Koç zaten Sabah Gazetesi Grubu'ndaki arkadaşlara ön yargısı olduğunu zaten gidip söylemiş.

Ali Koç'un A Spor'la ilgili gösterdiği haberler başka kanallarda da olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, "Tabi ki yanlış haberi legalleştirmek istemiyorum. Ben her iki taraftan bakıyorum. Gazeteciler ve habercilerin doğru haber vermesi gerektiğini, en azından elemeleri gerektiğini düşünüyorum. Kulüpler bu anlamda haklı.  Ancak kulüplerin de direkt bir kurumu hedef almaması gerektiğini düşünüyorum." dedi. 

"YALAN HABERİN EN MAĞDURU FENERBAHÇE'DİR!"

Ben yanlış haberin arkasında durmam. Ben spor adamıyım, barışcıl bir insanım. Taraftar öyle düşünmeyebilir. Aynı haber başka da yerde de var. Yalan haber konusunun en mağduru 3 Temmuz'dan dolayı Fenerbahçe'dir. Hala darbesini hissetmektedir. Aynı haberi ben 5 yerde okudum. Ancak tek yer hedef alındığı zaman çatlaklar oluşuyor. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!