comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri - Volkan Demirel'in Galatasaray beklentisi

09 Mayıs 2018, Çarşamba 19:47
FB Haberleri - Volkan Demirel'in Galatasaray beklentisi

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Ziraat Türkiye Kupası finalinde düzenlenen basın toplantısında hem Akhisarspor maçı, hem de şampiyonluk yarışı hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel, Ziraat Türkiye Kupası finalinde Akhisarspor ile oynayacakları müsabaka öncesinde basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. 

"BURADA OLMAKTAN DOLAYI HEYECANLIYIZ"
Böyle ortamlara geldiğiniz zaman değerli olduğunuzu anlıyorsunuz. Tüm Diyarbakır halkına teşekkür ediyorum. Burada olmaktan dolayı mutlu ve heyecanlıyız. Umuyorum Türkiye'nin Kupası'nı Fenerbahçe olarak biz kaldırırız.

Volkan Demirel, Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı hakkında ise, "Şu anda önce kupayı kazanmayı düşünüyoruz. Sonrasında da ligde kalan 2 maçımızı kazanarak nerede olduğumuzu göreceğiz." diye konuştu. 

"SON DAKİKALARDA BİZ ŞAMPİYONLUKLAR KAYBETTİK. BELKİ BU SEFER..."

"Önce kupayı almayı düşünüyoruz. Son dakikalarda bu durumları yaşadım. Hep bize olan bir durumdu. Bu sefer belki ters bir şekilde olur. Bu sefer belki biz seviniriz. Rakibimizin puan kaybetmesini bekliyoruz. Bizim yapacağımız, kupayı alıp önümüzdeki 2 maçı kazanarak neler olacağına bakmak olacak. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"