comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri - Tugay Kerimoğlu'ndan flaş Bifouma sözleri (14 Nisan 2018 Cumartesi)

14 Nisan 2018, Cumartesi 23:01

Fenerbahçe'nin, Sivasspor'u deplasmanda 2-1 yendği maçın ardından Tugay Kerimoğlu özellikle Bifouma'nın değerlendiremediği pozisyonlar hakkında konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin, Süper Lig 29. haftasında deplasmanda Sivasspor'u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmayı maçın ardından Tivibuspor'da Tugay Kerimoğlu yorumladı. 


Sivasspor 1-2 Fenerbahçe spor yazarları yorumları


"BİFOUMA'NIN BECERİKSİZLİĞİ..."

Fenerbahçe 30. dakikaya kadar kendi kalesinde 2 tane pozisyon verdik. Bifouma'nın beceriksizliğiyle alakalıydı. 2-0'dan sonra filmi kopardı Fenerbahçe. Sivasspor'un bundan sonra yapacağı mantıklı şey, devre arasındaki rütuşlarla ikinci yarıda kendi oyununu oynamak olacaktı. 
"GALİBİYET KAÇINILMAZ OLDU"

Beceriksiz ayakların bazıları da çok fazla yere mantıklı dokunuş yapamadığı için Fenerbahçe'nin galibiyeti kaçınılmaz oldu. Fenerbahçe açısından bakacak olursak, bazı doğru gitmeyen şeyler var ikinci yarıda. Tamamen oyunu Sivasspor'a bırakıp kendi sahanıza gömülmüşünüz. Sizde topu tutacak ayaklar da var.

"SİVASSPOR BUNU NEDEN İLK YARIDA YAPAMADI DİYE SORACAKTIR HERKES"

Tugay Kerimoğlu son olarak, "Sivasspor'un ikinci yarıdaki oyununa baktığımızda, Sivasspor bunu bunu ilk yarıda neden yapamadı diye soracaktır herkes." diye konuştu. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.  

FutbolArena akşam haberleri turu (16 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.