comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri - Skrtel'in sağlık durumu hakkında açıklama - (23 Mart FB Son dakika)

26 Mart 2018, Pazartesi 21:30

Fenerbahçe'de son dakika haberleri ve günün Fenerbahçe haberlerini takip edemeyenler için sarı lacivertli takımın yıldız futbolcusu Skrtel taraftarların merak ettiği sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de günün haberleri ve son dakika FB Haberleri bölümünde taraftarların en fazla merak ettiği konuların başında Skrtel'in sağlık durumu geliyordu. Royal Cup'ta oynanan Slovakya - Tayland maçında sakatlanan Skrtel nefes alma problemi yaşayınca yürekleri ağza getirdi. Skrtel sağlık durumuyla ilgili olarak kendisine ait instagram hesabından bir açıklama yayınladı. 


Skrtel'in sağlık durumu nasıl?


Royal Cup maçında Slovakya ile Tayland karşı karşıya geldi. Fenerbahçe'de görev yapan Skrtel de, Slovakya - Tayland maçında mücadele etti. Maçın ilk yarısında Skrtel ise yaşadığı bir pozisyonda adeta yürekleri ağza getirdi. Rakibiyle girdiği ikili mücadele esnasında suratına sert bir şekilde topun gelmesi neticesinde yerde kalan Skrtel kısa bir süre bilincini kaybetti. Sağlık heyetinin hemen müdahale etmesiyle birlikte dili yüzünden nefessiz kalan Skrtel, yapılan müdahalenin ardından kendine geldi ve oyuna devam edebildi.

Skrtel kendisine ait instagram hesabından yayınladığı mesajda ise, Kral Kupası'ndaki birincilik için tebrikler çocuklar. Şimdi Tayland'ı keşfederek çevreyi geziyorum Tüm iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben iyiyim ve yarın Fenerbahçe'ye aileme katılmaya hazırım." ifadelerini kullandı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.