comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri - Selim Soydan'dan Aziz Yıldırım'a: 'Tam bir fıkra' (11 Nisan 2018)

11 Nisan 2018, Çarşamba 21:42
FB Haberleri - Selim Soydan'dan Aziz Yıldırım'a: 'Tam bir fıkra' (11 Nisan 2018)

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Milliyet Yılın Sporcusu ödüllerinde "Yılın Spor Adamı" seçilmesini sarı lacivertli kulübün eski yöneticilerinden Selim Soydan yorumladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın geçtiğimiz Milliyet Yılın Sporcusu ödüllülerinde Aziz Yıldırım'ın yılın spor adamı seçilmesini Fenerbahçe eski yöneticisi Selim Soydan eleştirdi. A Spor'da konuşan Selim Soydan, Aziz Yıldırım'ın yılın spor adamı seçilmesini değerlendirdi ve seçim öncesi değerlendirmelerde bulundu. 
 

Aziz Yıldırım'ın yılın spor adamı seçilmesi 


Fenerbahçe eski yöneticisi Selim Soydan, Milliyet Yılın Sporcusu ödüllerinde Aziz Yıldırım'ın yılın spor adamı seçilmesini eleştirdi. Soydan, "Aziz Yıldırım'ın yılın spor adamı seçilmesi fıkradır. Tam 34 maçın 27'sinde maalesef ceza almış başkan. Buna rağmen ödül verildi. Ali Koç'a bir tezgah bu, benim anladığıma göre." diye konuştu. 

"ALİ KOÇ BÜYÜK BİR ŞANSTIR"
Aziz Yıldırım'ın her şeye büyük hizmetler yaptığını söyleyen Selim Soydan "Elbette büyük hizmetler yaptı. Ancak son bitmez. Bundan 3 yıl önce de, son dönem diye devam ederdi. Ali Koç bir daha aday olmaz. Bunu adım gibi biliyorum.. Ancak bakın, Ali Koç Fenerbahçe için büyük bir şanstır." dedi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"