comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri - PSG'den Ben Arfa'ya: 'Fenerbahçe'ye gitmelisin'

04 Nisan 2018, Çarşamba 20:24
FB Haberleri - PSG'den Ben Arfa'ya: 'Fenerbahçe'ye gitmelisin'

Fenerbahçe'nin sezon başında gündemine gelen Ben Arfa'nın transferiyle ilgili PSG Sportif Direktörü Patrick Kluivet önemli açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe Transfer gündeminde sezon başında yer alan Hatem Ben Arfa'nın geleceği konusunda PSG'nin Sportif Direktörü Patrick Kluivet'in sezon başında yaptığı açıklamalar Fransız basınına yansıdı. Fenerbahçe'nin uzun süredir gündeminde yer alan Ben Arfa ile ilgili Kluivet'ten çarpıcı bir itiraf geldi. 


Fenerbahçe Ben Arfa'yı transfer edecek mi?


Sezon başında PSG'de kadro dışı bırakıldıktan sonra genç takıma gönderilen Ben Arfa'nın geleceği konusunda Sportif Direktör Patrick Kluivet'in oyuncuyla yaptığı görüşme Fransız basınında aktarıldı. Patrick Kluivert, Ben Arfa'ya Fenerbahçe konusunda bir öneride bulundu ve "Teknik Direktör seni takımda istemediği için artık bu kulüpte şans bulman çok zor. Sana takım da bulduk, Fenerbahçe'ye gitmelisin. Eğer burada kalırsan futboldan uzaklaşacaksın." diye konuştu. 

MONTREAL IMPACT'E GİDEBİLİR
Fransız basınında L'Equipe'in haberine göre PSG'den ayrılacak olan Ben Arfa kariyerini ABD'de sürdürme fikrine sıcak bakarken, yıldız futbolcuyu isteyen kulüpler arasında Montreal Impact'in olduğu öğrenildi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)