comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri: Fenerbahçe'ye gündüz maçları yaramıyor!

05 Mayıs 2018, Cumartesi 14:52
FB Haberleri: Fenerbahçe'ye gündüz maçları yaramıyor!

Fenerbahçe son yıllarda gündüz oynadığı maçlarda istediği sonuçları alamadı. Fenerbahçe bu hafta Bursaspor maçını da gündüz oynayacak.

FutbolArena Detay - Fenerbahçe, Süper Lig'in 32. haftasında sahasında Bursaspor'u ağırlarken sarı lacivertliler bu maçı kazanırsa ligde uzun süre sonra 2. sıraya yükselecek. Fenerbahçe'nin gündüz oynayacağı maç taraftarını endişelendiriyor.


FB Haber: Fenerbahçe'nin gündüz maçları (5 Mayıs 2018 Cumartesi)


Fenerbahçe, Süper Lig'in 32. haftasında sahasında ağırlayacağı Bursaspor'u 6 Mayıs Pazar günü saat 16.00'da konuk edecek. Gündüz oynanacak olan bu müsabaka sarı lacivertli takım için büyük önem taşıyor. 

KALE ARKALARI TÜKENDİ
Bu maç öncesinde Fenerbahçe taraftarı da müsabakaya ilgi gösterirken kale arkası tribünlerdeki biletlerin tükendiği öğrenildi.

20 MAÇTA 12 PUAN KAYBI

Fenerbahçe son 20 gündüz maçında 8 galibiyet alırken tam 12 kez puan kaybı yaşadı. Fenerbahçe bu maçlarda 6 beraberlik ve 6 da mağlubiyet aldı.


Bursaspor'un üç büyüklere karşı oynadığı maçlar


Öte yandan Bursaspor son yıllarda üç büyüklere karşı oynadığı maçlarda istediği sonuçları alamıyor. Bursaspor son 6 sezonda 3 büyüklere karşı oynadığı toplam 43 maçta sadece 3 galibiyet alabildi ve 29 maçı kaybetti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"