comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri: Fenerbahçe sol bek transferi yapacak mı? Karar verildi!

27 Ağustos 2018, Pazartesi 14:23
FB Haberleri: Fenerbahçe sol bek transferi yapacak mı? Karar verildi!

Fenerbahçe transfer haberleri gündeminde artık sol bek de var. Hasan Ali'nin performans olarak hayal kırıklığı yaratmasının ardından sol bek konusunda karar kılındı.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de transfer sezonunun kapanmasına 4 gün kala ciddi bir sol bek arayışı var! Hasan Ali Kaldırım'ın son maçlardaki performansı sonrasında bu konuda kesin karar verildi. Son dakika Fenerbahçe transfer haberleri FutbolArena'da!


FB Haber: Fenerbahçe kaç transfer yapacak?


Fenerbahçe transfer gündeminde daha önce de sol bek transferi vardı. Yönetim sol beke yeni transfer düşünüyordu ancak hem Hasan Ali'nin düşük performansı, hem taraftarın tepkisi, hem de İsmail Köybaşı'nın sakatlığı yönetimin bu konuda kesin kararını vermesini kolaylaştırdı. Teknik Direktör Phillip Cocu, henüz İsmail'in performansını görememiş olsa da yönetim yeni bir sol bek alma kararını verdi. 

Öte yandan Fenerbahçe yönetimi sol bek transferiyle birlikte bir orta saha oyuncusu daha almak istiyor. Josef de Souza'yı kaybeden Fenerbahçe, bir sol bek ve bir de orta saha oyuncusu olacak.

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)