comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe'deki seçimi yorumladı

02 Haziran 2018, Cumartesi 09:18
FB Haberleri: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe'deki seçimi yorumladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir programda Fenerbahçe'deki seçim hakkında yorumlarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü, tarihinin en yüksek katılımlı seçimine hazırlanırken bu seçim öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da açıklamalarda bulundu.


FB Haberleri: Tayyip Erdoğan Fenerbahçe seçimi için ne dedi?


Star TV'de açıklamalarda bulunan Recep Tayyip Erdoğan, Fenerbahçe'deki seçimle ilgili olarak "En ideali ‘hayırlı olsun' demektir. Gönlüm bu nokta da, ideal bir yönetimin iş başına gelmesidir, ama burada tabi tecrübe, çok çok önemli. Temenni ederim ki, inşallah bu kongre ile birlikte Fenerbahçe çok daha diri, çok daha güçlü, ama tecrübenin hakim olduğu bir yapı ile devam eder." şeklinde konuştu.
 

FB Haber: Fenerbahçe Başkanlık seçimi ne zaman yapılacak?


İki gün sürecek genel kurulda, başkanı seçmek için oy verme işlemi 3 Haziran Pazar günü yapılacak.

Kongrenin ilk gününde yarın yönetim ve denetim kurulu raporları okunacak. Ardından iki başkan adayı seçim öncesi son konuşmalarını genel kurulun önünde gerçekleştirecek. İlk gün söz almak isteyen üyeler de konuşma yapabilecek.
Başkan, yönetim kurulu ve diğer kurulların belli olacağı 3 Haziran Pazar günü ise üyeler oy kullanacak. Oy verme işlemi 10.00-17.00 saatlerinde, 38 sandıkta gerçekleştirilecek.

Sandıklar oy verme işlemi bittikten sonra toplu olarak açılacak ve genel kurul divan başkanının öncülüğünde oylar sayılacak. Günün sonunda genel kurul divan başkanı, sarı-lacivertli kulübün başkanını açıklayacak.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.