comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri: Aykut Kocaman sezon sonu görevi bırakacak mı?

08 Mayıs 2018, Salı 09:44
FB Haberleri: Aykut Kocaman sezon sonu görevi bırakacak mı?

Fenerbahçe haberleri gündeminde bir süredir Aykut Kocaman'ın sezon sonunda görevi bırakıp bırakmayacağı yönündeki iddialar yer alıyor.

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman sezon sonunda görevi bırakacak mı? Yarıda kalan Beşiktaş maçı sonrası "Kendimle ilgili kararlar alacağım" diyen ve son Bursaspor maçı sonrasında da taraftara sitem eden Aykut Kocaman'ın görevi bırakacağı konuşuluyordu.


Fenerbahçe Haberleri: Aykut Kocaman Fener'de kalacak mı? (8 Mayıs 2018 Salı)


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın Bursaspor maçındaki açıklamalarıyla ilgili olarak Hürriyet'te ilginç bir haber yer aldı. Habere göre tartışma yaratan bu açıklamaların, 'bir anlık sinirle söylenmiş sözler' olduğu belirtilirken, tecrübeli teknik adamın gelecek sezonun planlamasına devam ettiği kaydedildi. Aykut Kocaman'ın yeni sezonda taraftarla çok daha bütünleşmiş bir takım kurmaya çalıştığı da ifade edildi.


Aykut Kocaman'ın istifa açıklaması


Aykut Kocaman, Bursaspor maçının ardından şunları söylemişti...

“Sezon başından bu yana ıslıklanan oyuncularla şu ana kadar geldik. Islıklanan oyuncular başta olmak üzere bütün oyuncuları kutluyorum. Kendi mesleklerini yapmaya çalışıyorlar. Bugünkü maçta da asla pes etmeden mücadele ederek, maçı çevirmeye çalışarak gayret ve çabalarından dolayı hepsini kutluyorum. Şunu anlamakta zorlanıyorum, ben de bu camiada uzun yıllar futbol oynadım. Bu takımın formasını daha önce giyen bir oyuncu vardı rakip sahada. Çok sevdiğim bir oyuncudur Sow. Rakip oyuncu son saniyede golü atamadığı için üzüldü. O bu kadar üzülürken, bizim oyuncularımız da maçı çevirmek için bu kadar çaba sarf ederken, tribünlerde başka bir oyuncunun adı söyleniyorsa, bu sevgiyi aşan bir durum oluyor. Bu seneki pozisyonumuzu belirleyen nokta iç sahadaki puan kayıplarıdır. Sezonun bir bölümünde bu hakemlerle şampiyon olma şansımız yok dedim. Hakemleri yenme şansımız yok demeye çalıştım. Bugün ise kendi taraftarımızla ne benim ne de grubun karşı karşıya gelme gibi bir durumu yok ama bu şekilde de biraz zor bir durum var. Bu anlaşılmaz durumun içinde fazla kalıp kalmamakla ilgili bir değerlendirme yapma gereği duyuyorum”
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"