comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri - Aykut Kocaman istifa konusunda kesin kararını verdi

07 Mayıs 2018, Pazartesi 17:43
FB Haberleri - Aykut Kocaman istifa konusunda kesin kararını verdi

Fenrebahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın sezon sonunda görevi bırakıp bırakmayacağı merak edilirken, deneyimli teknik adam kesin olarak kararını verdi. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman sezon sonunda istifa edecek mi? Deneyimli teknik adamın son haftalarda ve özellikle olaylı Beşiktaş derbisinin ardından sezon sonunda görevi, hatta futbolu bırakacağını ima etmesi kafaları karıştırmıştı. 


Aykut Kocaman istifa edecek mi?


Spor kamuoyunda Aykut Kocaman'ın özellikle Fenerbahçe'nin olası bir şampiyonluk halinde tavrının değişip değişmeyeceği merak edilirken, FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Fenerbahçe'nin deneyimli teknik adamı Aykut Kocaman kesin kararını verdi. 

ŞAMPİYON OLSA BİLE İSTİFASINI SUNACAK
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sezon sonunda takımın ligdeki durumu ne olursa olsun yönetime istifasını sunacak. Bu sezon özellikle birçok kez takım olarak yıprandıklarını söyleyen Kocaman, son olarak olaylı Beşiktaş derbisinin ardından kısa bir zaman içinde futboldan ayrılacağını söylemişti. Aykut Kocaman kesin olarak sezon sonu istifasını yönetime sunacak ve sonrasında yönetimin kararı sonrasında durum açıklığa kavuşacak. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"