comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri - Ali Şen: 'Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutluyorum'

16 Mayıs 2018, Çarşamba 22:35
FB Haberleri - Ali Şen: 'Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutluyorum'

Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Süper Lig 34. haftasında oynanacak Göztepe - Galatasaray ve Fenerbahçe - Konyaspor maçları öncesinde açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, Süper Lig 34. haftasında oynanacak olan son maçlar öncesinde A Spor'a konuştu ve Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutladı. 

"GALATASARAY'IN ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLUYORUM"
Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutluyorum şimdiden. Bana göre şampiyon. Fatih Terim'den o 90 dakikayı almak mümkün değil. 

"FATİH TERİM'İ 1996 YILINDA GETİRMEK İSTEMİŞTİM"

Ben 1996 yılında Milli takım İngiltere'ye gitmişti. Fatih Terim'i aradım. Dün dedi Galatasaray yönetim kuruluna sözü verdim dedi. O yıllar imkanlar zordu tabi. 

"AYKUT KOCAMAN'I SUÇLAMAK DOĞRU DEĞİL"

En iyi kadro Beşiktaş'ta. İkinci Galatasaray, üçüncü Fenerbahçe. Sistemi oyuncuya uygulatmak zor. O futbol kadro içinde, antrenörün sistemi uymuyorsa ve bunu uygulatana kadar sezonun yarısı geçiyor ve kaybediyorsunuz. Aykut Kocaman'ın başına gelen bu. İkinci yarıdaki başarı, ilk yarıda olsaydı Fenerbahçe şampiyondu. Bunun için Aykut Kocaman'ı suçlamak doğru değil. Ayrıca Fenerbahçe'nin lig ikinciliğine geleceğine de kimse inanmazdı. Tabi Şampiyonlar Ligi'ne katılmak da önemli ama Fenerbahçe ve büyük kulüpler için ikincilik başarı değil. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"