comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri: Ali Koç için kongre üyeleri tam 5 saat bekledi

12 Mayıs 2018, Cumartesi 00:12
FB Haberleri: Ali Koç için kongre üyeleri tam 5 saat bekledi

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un Bostancı Gösteri Merkezi'nde Kalper Beraber etkinliğindeki konuşması için kongre üyeleri tam 5 saat bekleyerek, Ali Koç'a olan sevgi ve desteklerini gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, Bostancı Gösteri Merkezi'nde "Kalpler Beraber" etkinliği adı altında kongre üyeleriyle bir araya geldi. Saat 18:30 civarı başlayan gecede, dışarıda düzenlenen kokteyl ve yemek sırasında kongre üyeleri sohbet ederken, Ali Koç'un konuşması en son olmasına rağmen üyelerin 5 saat boyunca beklemesi dikkatlerden kaçmadı. 

Ali Koç ise konuşmasına kendisini bekleyen kongre üyelerine teşekkür ederek konuşmasına başladı. Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki etkinliğe önce Güldür Güldür Show ve ardından Sertab Erener'in konseri renk katarken, Sertab Erener'in konserinde "Yeni bir Aşk lazım" şarkısı sonrasında salonda büyük bir coşku yaşandı. 
5 SAAT ALİ KOÇ'U BEKLEDİLER

Bostancı Gösteri Merkezi'ndeki Kalpler Beraber etkinliğinde kongre üyeleri, resmi olarak 19:00'da başlayan ve 24:00'te sona eren gecede Ali Koç'un konuşmasını 5 saat bekleyerek desteklerini gösterdi. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"