comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberleri: 'Ali Koç Barcelona'dan 3-4 futbolcuyu Fenerbahçe'ye getirecek'

09 Mayıs 2018, Çarşamba 23:23
FB Haberleri: 'Ali Koç Barcelona'dan 3-4 futbolcuyu Fenerbahçe'ye getirecek'

Fenerbahçe'de Başkan Adayı Ali Koç'un, Haziran ayındaki seçimi kazanması halinde Barcelona'dan 3 veya 4 futbolcuyu takıma kazandıracağı iddia edildi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Haziran ayında Ali Koç ile Aziz Yıldırım arasında gerçekleşecek olan seçim öncesi gündem yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Fenerbahçe eski yöneticisi Selim Soydan, A Spor'da katıldığı programda Ali Koç'un seçimi kazanması halinde çok büyük bir işe imza atacağını iddia etti. 


Ali Koç ve Fenerbahçe son dakika seçim haberleri


Fenerbahçe'nin eski yöneticilerinden ve camianın önde gelen isimlerinden Selim Soydan, A Spor'da katıldığı programda Ali Koç'un seçimi kazanması halinde Barcelona'dan 3 veya 4 futbolcu getireceğini açıkladı. 

Selim Soydan, "Ali Koç seçimi kazanırsa Barcelona'dan 3 veya 4 futbolcuyu Fenerbahçe'ye getirecek. Bunu mutlaka bir yere not edin. Çok önemli bir haber." diye konuştu. 
 

Ali Koç kimdir?


2 Nisan 1967 İstanbul doğumlu olan Ali Y. Koç, Ağabeyi Mustafa V. Koç ve aile emektarı Kamer Bey'in etkisi ile henüz çok küçük yaşta Fenerbahçe ile tanıştı. Eğitimine Londra Harrow School'da başlayan, Amerika'da Rice Üniversitesi İşletme Lisansı sonrasında Harvard Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı eğitimi alan Ali Y. Koç'un, eğitimi süresince Fenerbahçe ile gönül bağı hiç kopmadı; yurt dışında olduğu dönemde de Fenerbahçe'nin maçlarını takip etti.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"