comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Hakan Kutlu: 'Fenerbahçe'ye imza atmıştım ama yırttım'

04 Mayıs 2018, Cuma 13:08
FB Haberi: Hakan Kutlu: 'Fenerbahçe'ye imza atmıştım ama yırttım'

Teknik direktör Hakan Kutlu, futbolculuk döneminde Fenerbahçe'ye imza attığını ancak ailesinden gelen tepkinin ardından anlaşmayı iptal ettiğini açıkladı.

FutbolArena - Teknik direktör Hakan Kutlu, Fenerbahçe ile bir dönem anlaşma sağladığını itiraf etti. Ankaragücü'nde 18 yıl görev yapan Hakan Kutlu, beIN Haber'de geçmiş dönemle ilgili transfer itirafında bulundu. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Hakan Kutlu'dan transfer itirafı (4 Mayıs 2018)


beIN Haber'de katıldığı programda geçmiş dönemde Fenerbahçe'nin kapısından döndüğünü söyleyen Hakan Kutlu, "Ankaragücü'nde 17-18 yıl görev yaptım. Birçok takımdan transfer teklifi almıştım. Hatta bir dönem Fenerbahçe'ye imza atmıştım. Fakat ailemde Ankaragücü taraftarı çok olunca tepki görmüştüm. Ertesi gün attığım imzayı yırtmıştım." dedi.

FORMALARI KALORİFERDE KURUTMUŞTUK
Ankragücü'nde görev aldığı dönemde yaşadıkları zorluklardan bahseden Hakan Kutlu, "Ankaragücü'nde 35 yaşına kadar her kademesinde oynadım. Futbolculuğu bıraktıktan sonra da direkt teknik direktör olarak görev almış ve ligi 8. olarak başarılı bitirmiştik. O sezon sonunda çalkantılar başlamıştı. Ankaragücü'nde 2. kez göreve geldiğimde kulüp mali açıdan dibe vurmuştu. Fakat teklif geldiği zaman hemen kabul etmiştim. Sivasspor maçında anlaşmalı olduğumuz firmaya olan borçlar nedeniyle formamız yoktu. Elimizde 1 tane forma vardı. Maçın ikinci yarısında ıslanan formaları kaloriferde kurutmuştuk." dedi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"