comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Giuliano'dan iddialı sözler! "Harika bir sezon geçireceğiz"

28 Haziran 2018, Perşembe 15:08
FB Haberi: Giuliano'dan iddialı sözler!

Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları bugün startını verirken Giuliano, kamp çalışmaları öncesinde yeni sezon ve Philip Cocu ile ilgili görüşlerini bildirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe, Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla başlarken Brezilyalı yıldız Giuliano  yeni sezon ile ilgili görüşlerini paylaştı.

Fenerbahçe Televizyonu'na açıklamalarda bulunan Giuliano, iyi bir hazırlık dönemi geçirerek sezona hazır olmaları gerektiğini vurgularken, kulübün yeni hocası Phillip Cocu'dan da övgüyle söz etti.
 

Fenerbahçe'de Giuliano'nun yeni sezon öncesi açıklamaları


Giuliano, “Sezon içerisinde oynayacağımız maçlara hazırlanmak için çok iyi bir hazırlık süreci olacak. Yeni bir sezona başlıyoruz ve birçok yenilik var. Yeni bir hoca ile çalışmaya başlıyoruz ve bu da yeni bir dönem demek. Bu yeni dönemde geçtiğimiz sezon yaptığımızın daha iyisini yapmak istiyoruz. Bunu başarmak için hazırlık sürecinde elimizden gelenin en iyisini yapmamız gerekiyor. Lig başladığında da bir takım olarak oynayarak iyi sonuçlar almak istiyoruz. Çok eminim ve inanıyorum ki harika bir sezon geçireceğiz.” dedi.
Philip Cocu ile ilgili de konuşan Giuliano, “Daha önce elde ettiği başarılardan dolayı kendisini tanıyorum. Daha önce kendisiyle çalışma ayrıcalığım olmamıştı. Bugün bizimle ne istediğini aktarmaya çalıştı. Umarım güze bir sezon geçireceğiz." ifadelerini kullandı.

Son olarak taraftarımızdan sezon boyunca vereceğin desteğin altını çizen Giuliano, “Bize inansınlar ve bizi desteklesinler. Biz, onların desteğini ve inancını hissederek şampiyon olabiliriz.”diyerek sözlerini noktaladı.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)