comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktör Ersun Yanal mı oluyor?

11 Haziran 2018, Pazartesi 10:24
FB Haberi: Fenerbahçe'nin yeni teknik direktör Ersun Yanal mı oluyor?

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken teknik direktör avına çıkan Comolli listedeki isimlerle görüşme yaparken diğer yandan Ersun Yanal ismi öne çıktı.

FutbolArena - Fenerbahçe'de Damien Comolli önderliğinde transfer ve yeni hoca noktasında çalışmalar tam gaz devam ediyor. Yeni hoca mı yoksa Aykut Kocaman ile devam mı sorusunun sorulduğu camiada Ersun Yanal'ın ismi yeniden geçmeye başladı.
 

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak? (11 Haziran Pazartesi)


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile devam etme ihtimali bulunan yeni yönetimde Damien Comolli'nin temasları devam ederken listedeki birçok isimle görüşmeler devam ediyor. Ancak şu ana kadar görüşülen isimlerle anlaşma sağlanamadı. Bu doğrultuda bir sıkışma yaşayan ve 1 ay içerisinde top başı yapacak olan Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın adı yeniden geçiyor.

Milliyet'in haberine göre, kalan adaylar üzerinden yapılan çalışma sonuç vermezse sarı-lacivertli yonetim, Ersun Yanal'ı gündeme alacak. Sarı-lacivertli takımla daha önce şampiyonluk yaşayan Yanal için şimdilik  bir temas yok. Ancak ihtiyaç duyulduğunda başarılı hocayla anlaşma zemini aranacak. 
 

Ersun Yanal'ın Ali Koç ile ilgili sözleri


Koç ve ekibini tebrik eden Ersun Yanal, "Aziz Yıldırım, Türk sporuna önemli katkılarda bulunmuş ve birçok ilke imza atmış bir başkan. Demokratik bir seçimdi. Bu demokratik seçimin sonunda Ali Koç başkan oldu. Koç, vizyon olarak düşünecek olursak, önemli bir misyonu temsil eden büyük bir kuruluşun başındaki bir işadamı. Birçok insanın güvenini kazanmış bir insan. Ülke sporu açısından da düşünecek olursak, Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü. Bunu da seçimlerde gördük. Bu sivil toplum örgütünün başında, ülkenin sportif lokomotifliğini üstlenecek olmasının çok değerli olduğunu düşünüyorum, ülkemize ve Fenerbahçe'ye hayırlı olmasını diliyorum" dedi. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)