comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçeli taraftarlar, Müge Anlı'nın canlı yayınına çıktı

08 Mayıs 2018, Salı 11:41
FB Haberi: Fenerbahçeli taraftarlar, Müge Anlı'nın canlı yayınına çıktı

Beşiktaş - Kayserispor maçında aleyhinde tezahüratlar yapılan Müge Anlı'ya Fenerbahçeli taraftarlardan destek geldi.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe - Beşiktşa maçı sonrası Tolga Zengin'e yönelik, "Futbolcular da taraftarları provoke etmemeli" açıklamalarıyla tartışma yaratan Müge Anlı bir kez daha gündeme geldi. Beşiktaş'ın Kayserispor ile oynadığı maçta siyah beyazlı taraftarların küfürlü tezahüratta bulunduğu Müge Anlı'ya Fenerbahçeli taraftarlardan destek geldi. 
 

Fenerbahçeli taraftarlar, Müge Anlı'nın canlı yayınında (ATV 8 Mayıs 2018)


Süper Lig 32. haftasında oynanan Beşiktaş - Kayserispor maçının ilk yarısında siyah beyazlı taraftarlar 40. dakikada ATV'de yayınladığı programda Fenerbahçe derbisini tribünden izleyen ve sonrasında Tolga Zengin'i taraftarlarla tartıştığı için çıkan olaylarda bir nevi sorumlu gösteren Müge Anlı aleyhinde küfürlü tezahüratta bulundu. 

Bu gelişmenin ardından Fenerbahçeli bir grup taraftar Müge Anlı'nın programını canlı yayında ziyaret ederek destek verdi. Müge Anlı taraftarlara teşekkür ederek şunları söyledi:

"Herkes herkesi sevemez. Böyle bir hayat yok. Keşke öyle bir dünya olsa. Ben kendimi çok şanslı hissediyorum çünkü hayatım boyunca hiçbir politik görüş tanımadım. Bunların çok ötesinde kaldım. Her takım, her siyasi görüş aynı şekilde seviliyor. Sevmeyenlerin de canı sağolsun."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"