comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'den transferde Nuri Şahin atağı (Nuri Şahin'in performansı)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 09:45
FB Haberi: Fenerbahçe'den transferde Nuri Şahin atağı (Nuri Şahin'in performansı)

Fenerbahçe'de transfer çalışmaları derinden ilerlerken Borussia Dortmund'dan ayrılacağı konuşulan Nuri Şahin için yönetimin güçlü bir teklif yapacağı ifade ediliyor. Fenerbahçe, Nuri Şahin'i transfer edecek mi? Fenerbahçe transfer haberleri.

FutbolArena - Fenerbahçe, sezonun bitimine 1 hafta kala transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Fenerbahçe'nin gündeminde Borussia Dortmund'da forma giyen milli futbolcu Nuri Şahin bulunuyor. Fenerbahçe'de Nuri Şahin'in transferi olacak mı?
 

FB Transfer Haberleri: Fenerbahçe, Nuri Şahin'i transfer ediyor mu?


Borussia Dortmund'dan bu yaz ayrılması beklenen ve gelecek sezon için adı Beşiktaş ve Galatasaray ile de anılan Nuri Şahin için Fenerbahçe'nin de devrede olduğu ifade ediliyor. Fenerbahçe'nin bu transferde oldukça istekli olduğu belirtiliyor. Takvim'in haberine göre, ilk bakışta Fatih Terim faktörü nedeniyle Galatasaray bir adım önde gibi gözükse de durum biraz karışık. Fenerbahçe'nin Nuri Şahin için kapsamlı bir teklif hazırlığı içerisinde olduğu konuşuluyor.


 

Nuri Şahin, Beşiktaş'a mı transfer oluyor?


Beşiktaş Haberleri arasında önceki günkü aramalarında Nuri Şahin iddiası dikkat çekti. Alman Bildi Gazetesi'nde yer alan habere göre; Borussia Dortmund gelecek sezon büyük bir revizyona gidecek. Alman ekibinin bu doğrultuda Nuri Şahin, Marcel Schmelzer ve Gonzalo Castro gibi oyuncularla yollarını ayırmayı planlıyor. 
Nur Şahin için ortaya atılan ayrılık iddiasının ardından Beşiktaş'a transfer olacağı konuşuluyor. Milli futbolcu için Beşiktaş'ın devrede olduğu ve transferi bitirmek istediği iddia edildi. 

Nuri Şahin, Borussia Dortmund'da bu sezon 18 lig maçında 2 gol, 2 asistlik performans sergiledi.

Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"