comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'den kombine kart ile ilgili yeni açıklama

29 Haziran 2018, Cuma 23:08
FB Haberi: Fenerbahçe'den kombine kart ile ilgili yeni açıklama

Fenerbahçe'de gelecek sezonun çalışmaları ve transfer temasları devam ederken kulüpten kombine kart satışıyla ilgili açıklamalar geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları ve yeni sezon hazırlıkları devam ederken kombine kartlara olan yoğun ilgi üzerine kulüpten bir açıklama geldi.

Kongre ve temsilci üyelerine açılan kombine kart satışıyla ilgili Fenerbahçe önemli noktalara değindi.
 

Fenerbahçe'nin kombine kart ile ilgili resmi açıklama


Yeni sezon futbol kombinelerimizin, kongre ve temsilci üyelerimize satışı, bugün yoğun ilgi görmüştür.
30 Haziran 2018 Cumartesi günü (yarın), kongre ve temsilci üyelerimiz için yapılacak olan kombine satışı, 09:00 - 18:00 saatleri arasında devam edecek olup, 18:00 itibariyle satış işlemi hem kombine merkezimizde, hem de passo.com.tr'de sona erecektir. 2018-19 sezonu kombine kartlarının genel satışı ise 3 Temmuz 2018 Salı günü başlayacaktır.

Yeni sezon futbol kombineleriyle ilgili detaylı açıklamayı http://www.fenerbahce.org/fbmobile/detay.asp?ContentID=60718 linkinde bulabilirsiniz.

Eşsiz taraftarımızın göstermiş olduğu yoğun ilgiye teşekkür ederiz.
 

Fenerbahçe Haber: Fenerbahçe'de kaç kombine satıldı?


Stadyumda kombine almak isteyen Fenerbahçeli taraftarlar, sabahın erken saatlerinde beklemeye başladı. Kombine dağıtımı öncesi oluşan yoğunluk nedeniyle stat ve çevresinde trafik yoğunluğu yaşandı. Stat çevresinde zaman zaman 3 sıra araç parkı oldu, trafik  D-100 Karayolu Fikirtepe metrobüs durağına kadar uzadı. Vatandaşların trafik yoğunluğu ihbarı üzerine stat ve çevresine çok sayıda trafik ekibi ve çekiciler sevk edildi. Gelen ekipler yola araçlarını park eden sürücülere anons ederek araçlarını kaldırması yönünde uyarılarda bulundu. Motosikletli trafik ekipleri de yolun açılması için yoğun çaba sarf etti. Ekiplerin çalışması sonunda taraftarlar araçlarını kaldırınca yoğunluk azaldı. Kombine almaya gelen Yasin Kayacan “anormal bir derecede bir yoğunluk vardı. 2'şerli 3'erli sıra yaşandı. Trafik ekipleri geldi 'araçlarınız çekilecek' diye uyarıda bulununca herkes  araçlarını kaldırdı" diye konuştu.

Kombine almak isteyen bir taraftar da, "Sabah erken geldiğimizde tek sıraydı burası. Ama şimdi bir park yerine 3 araç park ediyor. Trafiği aksatıyor ama insanlar kusurumuza bakmasın" dedi.

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.