comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'de Volkan Demirel çelişkisi! Comolli ve Semih Özsoy...

21 Eylül 2018, Cuma 21:37
FB Haberi: Fenerbahçe'de Volkan Demirel çelişkisi! Comolli ve Semih Özsoy...

Fenerbahçe 2. Başkanı Semih Özsoy, Volkan Demirel ile ilgili çarpıcı ifadeler kullanırken Damien Comolli'nin konuşmalarıyla çelişik ifadeler olması dikkat çekti. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de Semih Özsoy, TRT Spor'da soruları yanıtlarken Volkan Demirel ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.  Sarı-Lacivertlilerin temmuz ayında sözleşme imzaladığı Volkan Demirel için Damien Comolli ve Semih Özsoy farklı ifadeler kullandı.
 

Fenerbahçe Haberi: Fenerbahçe'de Volkan Demirel neden oynamıyor? Semih Özsoy'un Volkan Demirel açıklaması


Transferin son haftasında Bursaspor'dan Harun Tekin'i alan ve son maçlarda milli futbolcunun ilk 11'de görevlendiren Fenerbahçe'de Damien Comolli ile Semih Özsoy birbirinden çelişik ifadeler kullandı. Temmuz ayı içerisinde Volkan Demirel ile sözleşme imzalayan Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comoll, " Volkan Demirel ile sözleşme yenilemeden önce kendisini 2. kaleci olarak düşüneceğimizi söylemiştik" ifadelerini kullanmıştı.

Fenerbahçe 2. Başkanı Semih Özsoy, bu durumun aksine kaleci transferi mkonusunda, "Sezona başlarken kadronun yeterli olacağını düşündük. Kaleci transferi sonradan gündeme geldi" diye konuştu.
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.