comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'de Semih Özsoy'dan Ersun Yanal itirafı

21 Eylül 2018, Cuma 22:26
FB Haberi: Fenerbahçe'de Semih Özsoy'dan Ersun Yanal itirafı

Fenerbahçe'nin 2. başkanı Semih Özsoy, üst üste alınan mağlubiyetler sonrasında eleştirilen Phillip Cocu'nun yerine Ersun Yanal'ın getirileceği yönündeki konuya açıklık getirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe 2. Başkanı Semih Özsoy, Ersun Yanal'ın takımın başına getirileceği iddialarıyla alakalı açıklamalarda bulundu.
 

Fenerbahçe Haberleri: Fenerbahçe, Ersun Yanal ile ilgileniyor mu? (21 Eylül Cuma)


TRT Spor'a konuşan Semih Özsoy, Ersun Yanal'ın şu an için gündemde olmadığını söyledi.

Semih Özsoy, "Ersun Yanal bu kulüpte görev yapmıştır. Biz görev aldığımız sürece kapıdan şu giremez, bu giremez demeyiz. Ersun Yanal tarihin en erken şampiyonluğunu getiren isimlerden birisidir. Ama şu anda bir teknik direktörümüz var. Gündemimizde Ersun Yanal yok" diye konuştu.
 

Fenerbahçe Haber: Semih Özsoy'dan Beşiktaş, Ozan Tufan'a transfer teklifinde bulundu açıklaması


Beşiktaş Başkan Yardımcısı Semih Özsoy, TRT Spor ekranlarında önemli açıklamalarda bulundu. Ozan Tufan'ın beklentilerinin çok uzağında kaldığını belirten Semih Özsoy, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Ozan Tufan için kapılarını çaldığını açıkladı.
''FİKRET ORMAN, OZAN TUFAN İÇİN TAKAS TEKLİFİNDE BULUNDU''

‘'Ozan Tufan'dan çok umutluyduk. Fakat beklentilerimizi karşılayamadı. Ozan tufan için Fikret Orman takas teklifinde bulundu. Fikret Orman, Ozan Tufan için transfer döneminin kapanmasına 1-2 gün kala bizi aradı ve bir oyuncu ile takas teklifinde bulundu. Biz de olmayacağını söyledik.'

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!