comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ile Ali Koç zirvesi gerçekleşecek mi?

04 Mayıs 2018, Cuma 12:36
FB Haberi: Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım ile Ali Koç zirvesi gerçekleşecek mi?

Fenerbahçe'de geçtiğimiz hafta sonu yapılan divan kurulu seçimlerinde Aziz Yıldırım ile Ali Koç'a kahvatıda bir araya gelme teklifi sunulmuştu. İki isim konuyla ilgili kararını verdi.

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de  geçtiğimiz gün gerçekleştirilen divan başkanlığı seçiminde Vefa Küçük'ün Aziz Yıldırım ile Ali Koç'u birlikte kürsüye davet etmesi gündem yaratmıştı. Vefa Küçük her iki başkan adayını da kahvaltıya davet etmişti. Sarı lacivertli camiada bu buluşmanın gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merak ediliyordu. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Aziz Yıldırım ile Ali Koç bir araya gelecek mi?


Divan Başkanı Vefa Küçük'ün 5 Mayıs Cumartesi günü için kahvaltı davetinde bulunduğu Aziz Yıldırım ile Ali Koç farklı programları olması nedeniyle bu organizasyona katılmayacaklar. Hem Aziz Yıldırım'ın hem de Ali Koç bu çağrıya olumsuz yaklaşmadığı sadece daha önceden ayarlanmış programları nedeniyle buluşmanın ileri bir tarihe ertelendi.

VEFA KÜÇÜK NE DEMİŞTİ?
"İki başkan adayını da bir araya getirmemiz gerekiyor. Ben sizlerin huzurunda önümüzdeki cumartesi günü ikisini de kahvaltıya davet ediyorum. Kendi aralarında konuşup tartışsınlar. Bu çağrıyı birinin yapması gerekiyordu. Camiadan aldığım güçle vesile olmak istedim."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"