comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa etti mi?

04 Haziran 2018, Pazartesi 13:02
FB Haberi: Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa etti mi?

Fenerbahçe'de Ali Koç'un başkanlık koltuğuna oturması sonrasında Aykut Kocaman'ın takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olurken deneyimli çalıştırıcının istifa edip etmediği bilgisine FutbolArena ulaştı. Aykut Kocaman istifa etti mi?

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de başkanlık koltuğuna oturan Ali Koç'un Aykut Kocaman ile yola devam edip etmeyeceği yönündeki tartışmalar devam ederken Kocaman'ın istifa ettiği yönünde basında birtakım iddialar çıkmaya başladı.
 

FB Haberleri: Aykut Kocaman, istifa etti mi? Aykut Kocaman gitti mi? (4 Haziran Pazartesi)


Sezon başında takımın başına gelen ancak gerek alınan sonuçlar ve gerek oynattığı futbol bakımından sıklıkla eleştiri oklarının hedefinde olan Aykut Kocaman'ın Aziz Yıldırım'ın seçimi kaybetmesi sonrası istifa ettiği iddia edildi.

FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman istifa etmedi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un önümüzdeki günlerde Aykut Kocaman ile bir araya gelip fikir alışverişi yapması bekleniyor. Ali Koç daha önce yaptığı açıklamalarda taraftarın beklentisinin büyük olduğu ve bu nedenle Aykut Kocaman ile yola devam etmeyebilecekleri yönünde imalarda bulunmuştu.
İSTİFA EDERSE TAZMİNAT ALMAYACAK

Aykut Kocaman'ın istifa etmesi halinde tazminat alıp almayacağı da merak ediliyordu. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Aykut Kocaman, yaklaşık 1,5 milyon Dolarlık (7 Milyon TL) tazminatını almayacak.
 

Ali Koç'un Aykut Kocaman için söylediği sözler


Ali Koç geçtiğimiz hafta katıldığı bir televizyon programında Aykut Kocaman ile ilgili olumlu ifadeler kullanmış ancak taraftarın düşüncelerini de vurgulamıştı.Ali Koç, "Aykut Hoca bir hocadan fazlası. İnsanlığı, adamlığı, duruşları çok iyi. 3 Temmuz'da biz çok şeyler yaşadık. Allah bir daha yaşatmasın. Birçok oyuncumuz gitti. Aykut hoca bu dönemde çok iyi bir liderlik gösterdi. Aykut hoca ile devam etmek çok isterdik. Ancak taraftarda öyle bir beklenti var ki, bu beklentiyi gözardı etmemek lazım" demişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.