comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa edecek mi?

04 Haziran 2018, Pazartesi 09:58
FB Haberi: Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa edecek mi?

Fenerbahçe'de başkanlık koltuğuna oturan Ali Koç'un Aykut Kocaman ile çalışıp çalışmayacağı gündemin ilk sıralarına yükseldi. Aykut Kocaman istifa edecek mi? Aykut Kocaman, Fenerbahçe'den ayrılıyor mu? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'de başkanlık seçiminin sonucu belli olurken kulübün yeni başkanı Ali Koç oldu. Başkanlığındaki ilk gününü geçiren ve özellikle futbolda büyük bir değişim gerçekleştirmek isteyen Ali Koç'un Aykut Kocaman ile yola devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.
 

Fenerbahçe Haberleri: Aykut Kocaman istifa etti mi? (4 Haziran Pazartesi)


Fenerbahçe'de Aykut Kocaman'ın takımın başında olup olmayacağı şu an için cevaplanabilmiş değil. Sosyal medyada ve aramalarda en çok aratılan konulardan biri olan Aykut Kocaman'ın istifa edip etmeyeceği merak konusu. Fenerbahçeli taraftarlar daha ofansif oynamaları gerektiğini düşünerek Ali Koç'a Kocaman'ın gönderilmesi yönünde baskı yapıyor.
 

Ali Koç'un Aykut Kocaman için söylediği sözler


Ali Koç geçtiğimiz hafta katıldığı bir televizyon programında Aykut Kocaman ile ilgili olumlu ifadeler kullanmış ancak taraftarın düşüncelerini de vurgulamıştı.

Ali Koç, "Aykut Hoca bir hocadan fazlası. İnsanlığı, adamlığı, duruşları çok iyi. 3 Temmuz'da biz çok şeyler yaşadık. Allah bir daha yaşatmasın. Birçok oyuncumuz gitti. Aykut hoca bu dönemde çok iyi bir liderlik gösterdi. Aykut hoca ile devam etmek çok isterdik. Ancak taraftarda öyle bir beklenti var ki, bu beklentiyi gözardı etmemek lazım" demişti.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.