comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe'de Aykut Kocaman devam edecek mi?

24 Mayıs 2018, Perşembe 17:03
FB Haberi: Fenerbahçe'de Aykut Kocaman devam edecek mi?

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın geleceği ne olacak? 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de sezonu ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın durumu merak ediliyor. İstifa sinyali veren deneyimli teknik adamın seçimler sonrası durumunun netleşmesi bekleniyor. FutbolArena TV'de değerlendirmelerde bulunan Milliyet Gazetesi'nden Senad Ok, bu konuda son gelişmeleri paylaştı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Aykut Kocaman takımda kalacak mı?


Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım'ın başkan seçilmesi halinde Aykut Kocaman'ın göreve devam edeceğini belirten Senad Ok şunları söyledi:

"Aziz Yıldırım seçilirse Aykut Kocaman ile devam etme ihtimali çok yüksek. Yeni bir hoca, yeni kadro ve maliyet demek. Takım şu anda Aykut Kocaman'ın istediği kıvama gelmiş durumda. Hoca da yeni sezonda birkaç takviye ile yola devam etmeye çalışacak. Ali Koç'un İngiltere'de bir futbol sorumlusuyla görüştüğü biliniyor. Aykut hoca ile çalışıp çalışmayacağı belirsiz. Futbolun başına bir profesyonel getirmeyi planlıyor. Aziz Yıldırım seçilirse Aykut Kocaman ile yola devam edilecek. Ali Koç başkan olursa farklı bir yapı kurulacak."
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"