comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi - Fenerbahçe'de Ali Koç'tan UEFA çıkarması (17 Haziran Cuma)

17 Haziran 2018, Pazar 22:46
FB Haberi - Fenerbahçe'de Ali Koç'tan UEFA çıkarması (17 Haziran Cuma)

Fenerbahçe Haberleri okumak ve son dakika Fenerbahçe haberlerini takip etmek için haberimizi okuyabilirsiniz. Fenerbahçe puan durumu, maçları, fikstürü ve birçok bilgi FutbolArena'da.

Fenerbahçe Haberleri için en güncel ve doğru gelişmeleri FutbolArena'dan takip edebilirsiniz. Fenerbahçe puan durumu, Fenerbahçe maçları ve Fenerbahçe maçkolik ile ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor. 
 

Fenerbahçe Haberleri (Fenerbahçe maçları, puan durumu 17 Haziran Pazar)


Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe, şampiyonluk ve lig ikinciliği için mücadelesini son maça kadar taşısa da ligi 2. sırada bitirdi.

FENERBAHÇE, CENEVRE'YE GİDİYOR

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç gelecek sezonun planlamasını hazırlarken önündeki en büyük engellerden birisi olan maddi problemleri aşmak amacı ile UEFA yetkilileri ile görüşecek. Sarı lacivertli yönetim gelecek sezonu sıfır zarar ile kapatması gereken Fenerbahçe için UEFA yetkililerinden esneklik isteyecek.GELECEK SEZON ZARAR ETMEMESİ GEREKİYOR

Başta Semih Özsoy olmak üzere bir kaç yönetici ile birlikte UEFA yetkilileri ile görüşecek olan Ali Koç plan ve projelerini anlatarak UEFA ile yeni bir sayfa açmanın yollarını deneyecek. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç seçim sürecinde birçok kez maddi anlamda eşi benzeri görülmemiş bir nakit girişi yapacaklarını açıklamıştı. 
 

Fenerbahçe'de Aykut Kocaman gitti mi? (17 Haziran Pazar)


Fenerbahçeli İşadamları Derneği Başkanı, Güven Güleşçe, Aykut Kocaman döneminini Fenerbahçe'de bittiğini söyledi. Twitter'dan açıklama yapan Güleşçe, "Başkanımız Ali Koç'un arayarak yabancı hoca ileçalışılacağını bildirmesiyle, Aykut Kocaman dönemi sona ermiştir. Yeni dönemin Fenerbahçe'mize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu. 

Cocu nasıl bir teknik direktör?


Hollanda futbolunun efsane isimlerinden Pierre Van Hooijdonk, "Cocu tercihini dürüst olmam gerekirse şaşırtıcı buluyorum. Ancak bu Cocu için büyük bir fırsat. Cocu da bu fırsatı kullanmak istiyor. Çünkü Fenerbahçe, Türkiye'nin en büyük kulüplerinden biri." diye konuştu. Cocu için bu tercihin büyük fırsat olduğununu altını çizen Van Hooijdonk, "Türkiye'de Fenerbahçe geçtiğimiz sezon belki kupa kazanamadı ama genel anlamda finale kadar gitti ve kötü bir dönem geçirmedi. Cocu'nun bu sebeple Fenerbahçe'de kazanacağı kupalar kariyerine büyük artılar ekleyecektir. Dolayısıyla kendisini anlıyorum ve ona hak veriyorum." ifadelerini kullandı. 

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)