comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe neden Topuk Yaylası'nda kampa girmedi?

29 Haziran 2018, Cuma 20:42
FB Haberi: Fenerbahçe neden Topuk Yaylası'nda kampa girmedi?

Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları devam ederken Topuk Yaylası'nda kamp yapılmama kararının perde arkası detayları ortaya çıktı. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları devam ederken yönetim ve teknik heyet Topuk Yaylası'nda kamp yapmama kararı almıştı. Bu kararın perde arkası detayları ortaya çıktı.
 

Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası'nda kamp yapmama nedeni


2011 yılında Aziz Yıldırım tarafından kulübe kazandırılan ve aynı yıl içinde Fenerbahçe yaz kamplarını yaptığı yer olan Topuk Yaylası için sürpriz bir karar çıktı. Fenerbahçe, uzun zaman sonra ilk kez Topuk Yaylası'na sezon hazırlıkları için gitmeyecek. Sarı- Lacivertliler, kampı Avrupa'da yapacak.

FUTBOLCULAR İSTEMEDİ
Bu kararın arkasında futbolcuların isteği olduğu ortaya çıktı. Fenerbahçe futbolcular, çeşitli sebeplerle Topuk Yaylası'nda kamp yapmak istemediklerimni idarecilere söyledi. Fenerbahçeli yetkililer de kulübün yeni teknik direktörü Philip Cocu'ya Topuk Yaylası'nda zaman zaman sis olduğunu ve kamp çalışmalarını engellediğini söyledi. Hollandalı çalıştırıcı da bu durum sonrası Topuk Yaylası için son noktayı koydu.

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)