comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe Kulübü'nden taraftarlara teşekkür

22 Temmuz 2018, Pazar 16:49
FB Haberi: Fenerbahçe Kulübü'nden taraftarlara teşekkür

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi Feyenoord ile karşılaşırken Ülker Stadyumu'nda Ali Koç başkanlığında ilk maçına çıktı. Fenerbahçe'den taraftarlara teşekkür mesajı geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Feyenoord ile hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Mücadeleye yaz günü olmasına karşın büyük ilgi gösteren Fenerbahçe taraftarına kulüpten teşekkür geldi.

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Fenerbahçe taraftarlarına teşekkür edildi.
 

Fenerbahçe'den taraftara teşekkür mesajı


#Yeniden Fenerbahçe diyerek sokakta yan yana, sahada kol kola, salonda omuz omuza ilham veren bir spor kültürü oluşturmak ve hedeflerimize ulaşmak amacıyla başladığımız yeni sezon öncesinde, camiamızın kenetlenerek kulübümüze verdiği destek son derece mutluluk vericidir.
Kombine satışlarının başlaması itibariyle gecesini gündüzüne katarak kombineleri tüketen, 19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günü'nde ilk üç günde Fenerium'lara hücum ederek tarihi rekor kırmamızı sağlayan, göreve geldiğimiz günden bu yana kongre üyesi olmak için başvuruda bulunan ve son olarak dün akşam oynadığımız Feyenoord karşılaşmasında mabedimizi karnaval yerine çeviren büyük Fenerbahçe taraftarının önünde saygıyla eğiliyoruz.

Taraftarımızın bu birlik ve bütünlüğü, en büyük gücümüz, başarıya olan sonsuz inancımız ve en önemli motivasyon kaynağımızdır.

Fenerbahçe'mizin Büyük Taraftarına göstermiş oldukları destek ve inanç için sonsuz teşekkür ederiz.

Öte yandan, Çubuklu'nun mücadele ettiği stadyumlarda, salonlarda  sporcularımıza destek sağlarken, öncü ve örnek bir kulüp olma hedefimizinden de taviz vermememiz gerektiği asla unutulmamalıdır.  Bu bağlamda dün akşam stadımızda oynanan Feyenoord maçının ikinci yarısında yaşanan küfür olayını tasvip etmediğimizi belirtir, üzüntülerimizi ifade ederiz.

Taraftarlarımıza her zamankinden daha fazla ihtiyacımızın olduğu bu dönemde tüm destekleriniz için minnettarız.

Yeni sezonda ancak hep birlikte başarabiliriz.

Kalpler Beraber.

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"