comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un mazbata töreni ne zaman?

04 Haziran 2018, Pazartesi 15:30
FB Haberi: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un mazbata töreni ne zaman?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un mazbata töreniyle ilgili detaylar belli oldu. Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'un mazbata töreni ne zaman? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe'de başkanlık seçimini kazanarak kulübün yeni başkanı seçilen Ali Koç için mazbata töreni düzenlenecek. 
 

FB Haberi: Ali Koç'un mazbata töreni ne zaman?


Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'ün yöneteceği mazbata töreninin detayları da belli oldu. Sarı-Lacivertli takımın yeni başkanı Ali Koç için düzenlenecek mazbata töreninin saati ve yeri belirlendi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un mazbatara töreni 5 Haziran Salı günü saat 18:00'da Ülker Stadyumu'nda yapılacak ve mazbata töreni taraftara açık olacak. Dileyen taraftarlar ücretsiz bir şekilde stadyuma giriş yapıp törene tanıklık edecek.
 

Ali Koç'un başkanlığının New York Times'taki haberi (4 Haziran Pazartesi)


Fenerbahçe Kulübü'ndeki seçim heyecanı sadece ülkemizde değil, dünya basınında da geniş yer buldu. Amerika Birleşik Devletlerinin dünyaca ünlü gazetesi New York Times, Aziz Yıldırım-Ali Koç rekabetini yakından takip ederken Ali Koç'un seçimi kazanması sonrası bu gelişmeyi manşete taşıdı.
Ali Koç'un seçimler sonucunda 3 yıl süreyle Fenerbahçe'nin başında olacağı vurgulanan haberde, "Türkiye'nin en köklü ailelerinden birinin üyesi olan Ali Koç, Aziz Yıldırım'a %75'lik oy farkı atarak Fenerbahçe'nin yeni başkanı oldu."

Aziz Yıldırım'ın 1998 yılından bu yana başkanlık koltuğunda oturduğu dile getirilen haberde Fenerbahçe'nin bu sezonki dereceleri ve Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynayacak olması da belirtildi.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)