comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın toplantısı düzenleyecek

09 Temmuz 2018, Pazartesi 15:11
FB Haberi: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın toplantısı düzenleyecek

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç yönetim kuruluyla yapacağı toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. Ali Koç basın toplantısında ne konuşacak? Detaylar haberimizde.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'tan basın toplantısı kararı geldi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yönetim kuruluyla yapacağı toplantı sonrası kulüpteki son gelişmelerle ilgili konuşacak.
 

Fenerbahçe'de Ali Koç'un basın toplantısı ne zaman? (9 Temmuz Pazartesi)


Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un yarın düzenlenmesi planlanan basın toplantısında kulübün ekonomik yapısı ve Aziz Yıldırım döneminden kalma mali tablonun değerlendirilip kamuoyuna sunulması konularını paylaşacağı ifade edildi.

Ali Koç, yönetim kurulu üyeleriyle bugün mali konuda toplantı yapacak ve yarın bu konuları kamuyoyla paylaşacak. Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'un transfer çalışmalarıyla da ilgili konuşacağı öngörülüyor.
 

Fenerbahçe Haberleri: Mahmut Uslu'dan Ali Koç'a haciz tepkisi


Sarı lacivertli yönetimin Aziz Yıldırım yönetiminin ‘Kayışdağı Projesi' için çektiği 300 milyon TL'lik kredinin 250 milyon TL'si hesaplarda görülmediği öne sürüldü. Yeni yönetim kredinin taksitlerini ödemedi, kefil olan Aziz Yıldırım, Mahmut Uslu ve Tahir Perek'in evlerine haciz geldi. 

Konuyla ilgili Sabah Gazetesi'ne konuşan Mahmut Uslu, haciz işlemini doğruladı ve şunları söyledi:"Haciz yüzünden eşim sinir krizleri geçirdi ve ağladı. Borçta bizim kişisel kefaletlerimiz var. Bu yapılan büyük ayıp. Aziz bey bu kulübe 20 yıl başkanlık yapmış, ben 17 yıl yöneticilik yapmışım. Şimdiye kadar hangi kulüpte böyle bir şey görülmüş? Bu iş burada kalmaz."

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"