comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Aziz Yıldırım ve Abdullah Kiğılı bir araya geldi

17 Mayıs 2018, Perşembe 22:05
FB Haberi: Aziz Yıldırım ve Abdullah Kiğılı bir araya geldi

Fenerbahçe'de yaklaşan seçimli genel kurul öncesi mevcut başkan Aziz Yıldırım ile Abdullah Kiğılı bir araya geldi.

FutbolArena - Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve eski yönetici Abdullah Kiğılı bir restaurantta bir araya geldi.
 

Aziz Yıldırım'ın seçim çalışmaları


Daha önce birlikte çalışan Yıldırım ile Kiğılı'nın seçim öncesinde buluşması hem dikkat çekti hem merak uyandırdı. Zorlu Center'da bir restauranttaki yemekte Kiğılı ve Yıldırım'a Fenerbahçeli yöneticilerden Önder Fırat ile işadamı Yüksel Çağlar da eşlik etti.

Daha önce Fenerbahçe için Aziz Yıldırım ile birlikte çalışan ancak şu an yönetimde olmayan Kiğılı'nın yeniden Yıldırım'ın listesinde olup olmayacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.
 

Fenerbahçe Haberleri: Ali Koç, Fenerbahçe'nin başına kimi getirecek?


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç son günlerde seçim çalışmalarını hızlandırdı. Bostancı Gösteri Merkezi'nde yaklaşık 3 bin kongre üyesiyle buluştuktan sonra Almanya'ya giden ve Köln'de de kongre üyeleriyle görüşen Ali Koç, buradan İngiltere'ye geçti. Ali Koç, takımın başına getirmeyi düşündüğü futbol adamıyla burada bir görüşme gerçekleştirdi. Sportif Direktör olarak tam yetki vereceği futbol adamıyla son detayları görüşen Ali Koç, bu konuda da hazırlığını tamamladı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"