comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Aram Markaroğlu'dan Ahmet Çakar'a: 'Hepinize lanet olsun'

06 Mayıs 2018, Pazar 23:51
FB Haberi: Aram Markaroğlu'dan Ahmet Çakar'a: 'Hepinize lanet olsun'

Fenerbahçe Genel Kurul Üyesi Aram Markaroğlu, Beyaz Futbol yorumcusu Ahmet Çakar ile ilgili çarpıcı bir paylaşımda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında Bursaspor'u 2-1 ile geçerken Fenerbahçe Kongre Üyeleri arasında bulunan Aram Markaroğlu'dan futbol yorumcusu Ahmet Çakar'a sert sözler geldi.
 

Aram Markaroğlu'nun Ahmet Çakar paylaşımı


Aram Markaroğlu, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında yorumculuk yapan Ahmet Çakar ile ilgili resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

Aram Markaroğlu, "Ahmet Çakar, Akhisar maçından hic rahatsız olmadın mı? Bize gelince rahatsız oluyorsun ya? Fenerbahce düşmanları hepinize lanet olsun" şeklinde bir paylaşım yaptı. Paylaşımın altına Fenerbahçeli birçok taraftar destekte bulundu.


ALİ KOÇ'TAN YALANLAMA

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç, kendisi hakkında son günlerde sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar hakkında açıklamada bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMA;

''Son birkaç gündür, Beşiktaş JK'nin sahaya çıkmama kararına ilişkin sosyal medyada benim ağzımdan çıkmış gibi paylaşılan ifadeler tamamıyla asılsızdır.

Özellikle bazı hesaplar tarafından, maksadı açık ve net bir şekilde sistematik olarak paylaşılan bu ifadelere itibar edilmemesini önemle rica ederim.

Adaylığımı açıkladığım ilk günden bu yana ısrarla vurguladığım üzere, ağzımdan çıkmayan hiçbir söze lütfen inanmayınız. Tarafımızdan yapılan açıklamaları resmi sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"