comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Ali Şen: 'Aziz Yıldırım'ın kalbinde Ali Koç var'

02 Haziran 2018, Cumartesi 14:42
FB Haberi: Ali Şen: 'Aziz Yıldırım'ın kalbinde Ali Koç var'

Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali şen, genel kurulda söz alarak alkış alan bir konuşma yaptı.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, genel kurulda kürsüye çıktı. Aziz Yıldırım'ın yaptığı hizmetlerle ilgili övgü dolu ifadeler kullanan Ali Şen, Ali Koç'a olan desteğini de açıkladı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Ali Şen'den Aziz Yıldırım ve Ali Koç açıklaması


Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, Aziz Yıldırım ve Ali Koç hakkında şu açıklamaları yaptı:

"Yıllar geçse de kalp ilişkimiz hiç bitmeyecek. Bu kongreyi yönetmek herkesin harcı değil. Vefa adaletli bir insandır. Soyadı Küçük ama büyük Fenerbahçeli'dir. Öyle bir kongre yapıyoruz ki New York Times'a haber oldu. Bu stadı yapanlardan Allah razı olsun. Başta da Aziz Yıldırım'dan. Fenerbahçe, stadının tapusuna sahip olan tek takımdır.
Aziz Yıldırım ara sıra benim kalbimi kırdı ama hakkını her zaman teslim ettim. Sizler de eleştirseniz de yaptığı hizmetleri unutmayın ve kalbini kırmayın. Aziz Yıldırım büyük hizmetler yapmıştır. Fakat Ali Koç, Türk sporu için büyük bir şanstır. En büyük teşekkürü de Aziz Yıldırım'a borçluyum. Çünkü 2006'da Ali Koç'u yönetime aldı ve bize bugünleri yaşattı. Aziz Yıldırım'ın kalbinde de Ali Koç'u desteklediğini biliyorum."

AZİZ YILDIRIM: "ALİ BEY BURADAYIM, GİTMİYORUM"
Aziz Yıldırım kürsüye gelerek Ali Şen'e yanıt verdi, "Sayın başkan beni öpüyor ama ben buradayım hiçbir yere gitmiyorum. Herkes rahat olsun." dedi.

Sarı lacivertlilerle ilgili son gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.