comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Ali Koç'un seçim çalışmasını iptal etti! Aziz Yıldırım...

15 Mayıs 2018, Salı 17:44
FB Haberi: Ali Koç'un seçim çalışmasını iptal etti! Aziz Yıldırım...

Fenerbahçe'de yaklaşan seçimli genel kurul öncesi Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un seçim çalışmaları devam ederken iki adayın Çorlu'daki seçim çalışmaları aynı güne denk geldi. Ali Koç, buradaki seçim çalışmasını iptal etti.

FutbolArena - Fenerbahçe'de haziran ayında yapılacak seçim öncesi mevcut başkan Aziz Yıldırım ve başkan adayı Ali Koç'un seçim çalışmaları devam ediyor.
 

Ali Koç'un Çorlu'daki seçim çalışması neden iptal oldu?


İki aday, Çorlu'da seçim çalışmaları yapma kararı alırken bu çalışma aynı güne denk geldi. Daha önceden açıklanan tarihler olmasına karşın iki başkan adayından Ali Koç, Çorlu'daki temaslarını iptal etti.

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç'un Çorlu'daki seçim çalışmasını Aziz Yıldırım'ın çalışmalarıyla aynı güne denk geldiği için iptal ettiği bilgisine ulaşıldı. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Ali Koç, Fenerbahçe'nin başına kimi getirecek?


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç son günlerde seçim çalışmalarını hızlandırdı. Bostancı Gösteri Merkezi'nde yaklaşık 3 bin kongre üyesiyle buluştuktan sonra Almanya'ya giden ve Köln'de de kongre üyeleriyle görüşen Ali Koç, buradan İngiltere'ye geçti. Ali Koç, takımın başına getirmeyi düşündüğü futbol adamıyla burada bir görüşme gerçekleştirdi. Sportif Direktör olarak tam yetki vereceği futbol adamıyla son detayları görüşen Ali Koç, bu konuda da hazırlığını tamamladı. 
Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"