comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Ali Koç ile Arsene Wenger görüşecek!

29 Mayıs 2018, Salı 13:29
FB Haberi: Ali Koç ile Arsene Wenger görüşecek!

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Arsenal'de 22 yıl teknik direktörlük yapan Arsene Wenger, Bodrum'da tatil yapıyor. Tecrübeli teknik adam daha sonra İstanbul'da Ali Koç ile görüşecek.

FutbolArena - Arsenal Kulübü'nün eski Başkanı David Barry Dein'in davetlisi olarak Bodrum'a gelen Arsenal kulübünün eski teknik direktörü Arsene Wenger, Bodrum'a hayran kaldı.

Arsene Wenger, Gümüşlük Koyu'ndaki bir balık restoranında Ağanlar Yatçılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ağan, Cobra Yachitng Kurulu Başkanı Eren Bartu, Fransız şarkıcı Jean Bearch ve David Barry Dein ile birlikte akşam yemeği yedi, hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Arsene Wenger, Fenerbahçe'ye mi geliyor?


Fenerbahçe Kulübü başkanlığına aday Ali Koç ile görüşeceği öğrenilen Wenger'in, 3 günlük mavi yolculukta dinleneceği ardından İstanbul'a gideceği öğrenildi.
Erdem Ağan, "Arsenal Kulübü'nün eski başkanı Dein, zaten Bodrum hayranı ve Bodrum'da yatı olan bir dostumuz. Yaz aylarının önemli bir bölümünü Bodrum'da geçirirken böyle güzel değerli isimleri de ilçemize davet ederek tatil yapmalarını sağlıyor, güzel bir akşam yemeği yedik" dedi.
 

Ali Koç'un yönetim kurulu listesi açıklandı mı?


FutbolArena edindiği bilgilere göre Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç'un yönetim listesine girecek 3 ismi ulaştı. Ali Koç yapılacak seçimli kongrede yönetim listesinde Aziz Yıldırım'ın eski yönetimlerinde yer alan iki ismi dahil etti. Ali Koç, Aziz Yıldırım ile çalışan Turhan Şahin ve Semih Özsoy isimlerine yeni yönetim kurulunda yer verecek.


Ali Koç'un yönetim kurulu listesi belli oldu mu?


Ali Koç'un bi diğer adayı ise Tüsiad Başkanı Erol Bilecik. Erol Bilecik'in önündeki tek engel ise başkanlığını yürttüğü ve yoğun bir tempoya sahip olduğu Tüsiad Başkanlığı. 

SİNA ARFA DİSİPLİN KURULU ENGELİNE TAKILIYOR

Ali Koç'un yönetim kurulunda yer alması beklenen diğer isim ise Sina Afra.  Ancak Sina Arfa'nın disiplin kuruluna sevk edilmiş olması nedeniyle yönetime girme ihtimali bulunmuyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"