comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haberi: Ali Koç: 'Dereyi görmeden paçayı sıvamıyoruz'

03 Haziran 2018, Pazar 11:59
FB Haberi: Ali Koç: 'Dereyi görmeden paçayı sıvamıyoruz'

Fenerbahçe'nin seçimli genel kurulunda oy verme işlemi devam ederken başkan adayı Ali Koç, basın mensuplarına kısa bir demeç verdi.

FutbolArena - Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve başkan adayı Ali Koç'un girdiği seçim yarışında o verme işlemi devam ederken Ali Koç, basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.
 

Ali Koç'un seçim günü açıklaması


Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, taraftarların kendisine büyük bir destek verdiğini belirterek kongre üyelerine ve taraftarlara teşekkür etti.

Ali Koç, "Dereyi görmeden paçaları sıvamıyoruz. Büyük bir destek var, teşekkür ediyorum. Taraftar bana inanıp güvendiği için sevgi gösteriyor. Bir hayal gerçekleşmek üzere. Aziz Yıldırım'a kızgın değilim; neden kızayım. O benim başkanım. Ben bu kulübün taraftarıyım. Taraftar olduğum için adayım" diye konuştu.
 

İlker Kaleli'nin Ali Koç'a olan desteği


Poyraz Karayel dizisi ile yüz binlerce izleyici kitlesini kendisine hayran bıraktıran dizi ve sinema oyuncusu İlker Kaleli'den Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç'a büyük destek.
İlker Kaleli, sosyal medya hesabından Fenerbahçe'de gerçekleştirilecek genel kurul öncesinde sürpriz bir paylaşım geldi. Poyraz Karael dizisi ile ünlenen İlker Kaleli, Aziz Yıldırım'ın karşısına çıkan Ali Koç'a sosyal medya hesabından destek mesajı geldi.

''Ali Koç be! Işığı hapsedemezsin, gün doğdumu her şey değişir... #topunuzgelin''

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (23 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.