comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Soldado'nun sahalara dönüş tarihi belli oldu

10 Temmuz 2018, Salı 22:27
FB Haber: Soldado'nun sahalara dönüş tarihi belli oldu

Fenerbahçe'de, İstanbulspor ile oynanan hazırlık maçında sakatlanan Soldado'nun sahalara ne zaman döneceği belli oldu. 

FutbolArena Özel - Fenerbahçe'de İstanbulspor ile oynanan hazırlık maçında elinden sakatlanan ve 4. tarak kemiğinde kırık tespit edilen Soldado'nun takımdan ne kadar ayrı kalacağı belli oldu. 

Yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde kamp için İsviçre'ye giden Fenerbahçe'de Boris Rapaic kadroda yer almıyor. Öte yandan Soldado'nun ne zaman sahalara döneceği de belli oldu. Fenerbahçe taraftarlarını yaşadığı sakatlık nedeniyle korkutan Soldado, 10 gün takımdan ayrı kalacak ve sonrasında çalışmalara başlayabilecek. 
 

Fenerbahçe'de Soldado'nun sakatlığı ciddi mi?


Fenerbahçe kulübünden yapılan açıklamada Soldado'nun 4. tarak kemiğinde kırık tespit edildiği belirtildi. Soldado'nun sakatlığı hakkında kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:
"İstanbulspor'la oynanan hazırlık karşılaşmasında, rakibinin müdehalesiyle sol elinden sakatlanan futbolcumuz Roberto Soldado için maçın ardından Liv Hospital'da yapılan tetkikler sonucunda sol el 4. tarak kemiğinde kırılma tespit edilmiştir. Prof. Dr. Çağatay Öztürk ve ekibinin gerçekleştirdiği operasyonda kırığın sabitlenmesi yapılmıştır. Roberto Soldado'nun tedavisine Kulüp Doktorumuz Prof. Dr. Burak Kunduracıoğlu ve sağlık ekibimiz tarafından planlanan şekilde başlanmıştır."

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"