comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Slimani'den kanat oyuncularına: "Görerek orta açın"

26 Ağustos 2018, Pazar 20:38
FB Haber: Slimani'den kanat oyuncularına:

Göztepe - Fenerbahçe maçında Slimani'nin kanat oyuncularına yaptığı uyarı dikkatlerden kaçmadı. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig 3. haftasında deplasmanda Göztepe'ye 1-0 mağlup oldu. Karşılaşma boyunca istediği topları alamayan Slimani'nin bir pozisyon sonrasında kanat oyuncularına verdiği mesaj ise dikkatlerden kaçmadı. 


Slimani, Göztepe maçında 90 dakika boyunca kalabalık rakip savunma arasında yalnız kalırken, bir pozisyonda gelen orta sonrasında Cezayirli futbolcunun yaptığı hareket dikkatlerden kaçmadı. Slimani, kanat oyuncuları Hasan Ali ve Alper Potuk'a gözünü işaret ederek, "Görerek orta yapın." şeklinde mesaj gönderdi. 

 

Göztepe Haberleri: Türkerler Holding'ten Göztepe futbolcularına prim


3 sezondur Göztepe'nin forma göğüs sponsoru olan bu yıl göğüs sponsorluğunun yanında sırt sponsorluğunu da üstlenen Türkerler Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, Fenerbahçe galibiyeti ardından verilecek prime ek olarak 25 bin TL ekstra prim vererek oyuncuların sahadaki mücadelelerini ödüllendirdi.  Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker “Göztepe ile birlikte gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'da yeni zaferler kazanmayı hedefliyoruz. İzmir yeşil sahalarda da hak ettiği başarılarla anılsın istiyoruz. Bu noktada Göztepe'ye inancımız ve desteğimiz tam” ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)