comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Serhat Akın'ın Ali Koç sevinci! "Allahım..."

04 Haziran 2018, Pazartesi 07:41
FB Haber: Serhat Akın'ın Ali Koç sevinci!

Fenerbahçe'de yeni başkan Ali Koç'un seçilmesinin ardından kulübün eski ve aynı zamanda unutulmaz futbolcularından Serhat Akın da yaşadığı mutluluğu anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın, Ali Koç'un yeni başkan olmasının ardından kendisine ait twitter hesabından duygularını paylaştı. Son derece mutlu olduğunu söyleyen Serhat Akın, Ali Koç'u tebrik ederek sözlerine başladı ve bundan sonra Fenerbahçe'nin özlenen başarıları yakalayacağını söyledi. 

"TARAFTARIN ARASINDAKİ YERİNİ ALMAK..."
Fenerbahçe forması giymek benim çocukluk hayalimdi, 2000 yılında 19 yaşındayken bu hayalimi gerçekleştirdim, çok daha uzun yıllar Fenerbahçe'ye hizmet etmek isterdim ama 2005 yılında bazı etkenler tarafından çubuklu forma elimden alındı, sonraki süreçte maçlara dahi gidemedim. Ben güneşin doğmasını 13 yıldır bekliyorum, tek isteğim tekrar çubuklu formamı giyip taraftarın arasındaki yerimi almak, Allah'ım sen konuyu biliyorsun.

"GÜNEŞLİ GÜNLER ARTIK ÇOK YAKIN..."

Ali Koç Başkan Fenerbahçemize hayırlı olsun. İnanıyorum ki özlediğimiz başarılara en kısa zamanda tekrar ulaşacağız. Daha da önemlisi kulüp içinde birlik ve beraberliği tekrar sağlayacağız. Güneşli günler artık çok yakın.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.