comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Serdar Ali Çelikler'den Aykut Kocaman'a: "Allah'tan kork!"

16 Mayıs 2018, Çarşamba 21:01
FB Haber: Serdar Ali Çelikler'den Aykut Kocaman'a:

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın "algı yapılıyor" sözlerine Serdar Ali Çelikler tepki gösterdi. 

FutbolArena - Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın son haftalarda ve özellikle Karabükspor maçı öncesinde yaptığı açıklamalara Serdar Ali Çelikler'den tepki geldi. 

Aykut Kocaman, Karabükspor maçı öncesinde yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada, "Hafta boyunca benim ağzımdan çıkmayan sözler yazıldı. Karabük'e fark atmaya gidiyoruz gibi sözler... Bu benim hiç tarzım değil. Daha ziyade Karabükspor'un motivasyonunu arttırmak için algı yaratıldı. Yine Fenerbahçe'nin bu sezonki futboluna dair algı operasyonları yapıldı." şeklinde konuşmuştu. 
"FATİH TERİM'E EMEKLİ OL DİYEN RÜŞTÜ REÇBER BİLE SENİ ELEŞTİRMEDİ"

Serdar Ali Çelikler ise Aykut Kocaman'ın algı operasyonları yapıldı sözlerine Life Plus kanalında cevap verdi. Çelikler, "NTV Spor kapandıktan sonra zaten spor kanalı sayısı azaldı. Olanlar içinde A Spor'da seni eleştiren çok insan yok. NTV'de Rıdvan Dilmen zaten hep seni savunuyor. Diğer Fenerbahçeli yazarlar arasında da bana Aykut Kocaman'ı fazla eleştiren gösteremezsiniz. Fatih Terim'e emekli ol diyen Rüştü Reçber bile seni eleştirmedi. Allah'tan kork yani!" ifadelerini kullandı. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"