comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Samet Güzel'den Aziz Yıldırım'a gönderme, Ali Koç'a tebrik

04 Haziran 2018, Pazartesi 08:15
FB Haber: Samet Güzel'den Aziz Yıldırım'a gönderme, Ali Koç'a tebrik

Alex de Souza'nın tercümanı Samet Güzel, Ali Koç'un Fenerbahçe'de Başkan seçilmesinin ardından Aziz Yıldırım'a da göndermede bulunarak dikkat çeken bir tebrik mesajı yayınladı. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de yeni başkan Ali Koç'un seçilmesinin ardından Alex de Souza'nın tercümanı Samet Güzel de kendisine ait sosyal medya hesabından dikkat çekici bir tebrik mesajı yayınladı. 

"ÖLÜ TOPRAĞI, KASVETİ KALDIRAN..."
Fenerbahçe'nin üzerindeki ölü toprağını, kasveti, ağırlığını ve umutsuzluğunu ortadan kaldıran, bunu demokrasinin değerlerine önem vererek yapan, “iyilik” mottosundan ayrılmayan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sn Ali Koç'u tebrik ediyorum. Seneler önce başkan seçilen Aziz Yıldırım, sadece Fenerbahçe'ye değil, Türk Futbolu'na vizyon atlattı ve birçok yeniliğin de öncüsü oldu. Uzun soluklu başkanlık döneminin özellikle son dönemlerinde belli oldu ki Fenerbahçe'nin vizyonu o denli büyüdü ki Aziz Yıldırım'ın vizyonu çok yetersiz kaldı ve artık değişim şarttı. Camia bunun kararını verirken çok sıkıntı çekse de nihai karar verildi. 

"CAMİA ARTIK İYİLİĞİN PEŞİNDEN GİTMEYE KARAR VERMİŞTİR"

Her biri önce iyi bir Fenerbahçe taraftarı olan kongre üyelerimiz taraftarın bütününün talebiyle aynı paydada buluştu ve bugün Sn Ali Koç'u yeni lideri ilan ettiler. Türk Futbolu çok sağlam bir tuğla kazanmıştır. Sn. Ali Koç'u şahsen tanıyan sade bir taraftar olarak, şahsım adına kendisine güvenimi ve desteğimi sunuyor olacağım. Ayrıca senelerdir yaşadığımız hastalıklı süreçte “ötekileştirmeyi” kendine vazife edinmiş kişiler; sizleri unutmayacağım ama hatırlamamaya da gayret edeceğim. Çünkü bu camia artık iyiliğin peşinden gitmeye karar vermiştir. Sn Ali Koç, hoşgeldiniz.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.