comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Rıdvan Dilmen'den Ali Koç'a Aykut Kocaman çağrısı

05 Haziran 2018, Salı 10:56
FB Haber: Rıdvan Dilmen'den Ali Koç'a Aykut Kocaman çağrısı

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a teknik direktör Aykut Kocaman hakkında çağrıda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de başkanlığa seçilen Ali Koç'un teknik direktör Aykut Kocaman hakkında vereceği karar merak ediliyor. Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman'ın takımın başında kalması halinde daha başarılı bir Fenerbahçe olacağını belirtti ve Ali Koç'a tavsiyede bulundu. 
 

Fenerbahçe Haber: Rıdvan Dilmen, Sabah Gazetesi köşe yazısı (5 Haziran 2018)


Sabah Gazetesi'nde değerlendirmelerde bulunan Rıdvan Dilmen şunları söyledi:

"Bundan sonra Fenerbahçelilerin rekor sayıda kombine alacağını düşünüyorum. Yeni bir teknik adam ve sportif direktörün geleceği belli. Futbol tecrübem şunu söylüyor, taraftar 40 binden aşağı gelmez maçlara bu da artı 6-7 puan yazar. Ama bu kadrodan en az 5-6 değişikliğe gidilmezse, Aykut Kocaman olmadan bu puanı da alamaz. Kocaman'la 3 takviye yapılırsa, bu takımın çok başarılı olacağını düşünüyorum. Sadece sirkülasyonun çok olması yetmeyecektir, bunu yönetecek bir teknik adam gelmeli.
Durum onu gösteriyor ki Aykut Kocaman'la yollar ayrılacak. Bana göre Kocaman bu yüzyılın en önemli teknik adamlarından biri ve kaybedilmesi yanlış ama öyle bir algı var ki sanki taraftarın tamamı Aykut Hoca'yı istemiyor. Oysa Ali Bey'le Kocaman iyi anlaşır, malum süreçten bu yana. Ali Koç'un Kocaman'la oturup konuşacağını ama medenice yolları ayıracağını düşünüyorum. İnşallah yanılırım! Yeni yönetime gönülden başarılar dilerim."

Son dakika Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)