comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Rıdvan Dilmen: 'Beşiktaş derbisi Fenerbahçe'yi aldattı'

30 Eylül 2018, Pazar 21:02
FB Haber: Rıdvan Dilmen: 'Beşiktaş derbisi Fenerbahçe'yi aldattı'

Rıdvan Dilmen, Çaykur Rizespor - Fenerbahçe maçını yorumladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 7. haftasında Çaykur Rizespor, Fenerbahçe'yi 3-0 mağlup etti. Maçın ardından NTV'de Rıdvan Dilmen müsabakayı yorumladı. 


Çaykur Rizespor 3-0 Fenerbahçe NTV Rıdvan Dilmen yorumları


"GÜÇLÜ RAKİP YOKTU RİZESPOR'UN KARŞISINDA"

"Güçlü rakip yoktu Rizespor'un karşısında. Bugün ligin 14. sırasında yer alan Fenerbahçe'yi yendi. Mükemmel mücadele ederek haklı bir galibiyet elde ettiler. Cüneyt Çakır mükemmel maç yönetti. Tartışmasız güzel maç yönetti."
"BU TAKIMIN ŞAMPİYON OLMA İHTİMALİ YOK DİYORDUM"

"Fenerbahçe'ye gelince, bu takımın şampiyonluk yarışında olması çok uzak ihtimal olarak diyordum. Kayserispor'a da can vermişlerdi. Bir daha kazanamadı Kayserispor. Bugün de Fenerbahçe, Rize'ye can verdi."

"BEŞİKTAŞ DERBİSİ AZALTTI"

"Geçen hafta Fenerbahçe derbide acayip oynamış gibi anlatıldı. Kötünün iyisi olarak değerlendirmiştik. Acayip bir oyun vardı ama olumsuz anlamda. Tuhaf bir maç olmuştu. Bugün aslında final maçı görmesi gerekirken, kabullenmiş bir Fenerbahçe vardı sahada."

"COMOLLİ'YE BIRAKIRSAN BÖYLE OLUR"

Kurbanlık arıyorsanız çok var da. Başarıda herkes sahiplenir. Başarısızlıkta herkes kaybolur. Tren kaçıyor başkan. Taraftar gördü. Başkan bir el at diyor. Takımı değiştiremiyorsun ama Comolli'yi değiştir diyor. Cocu'yu değiştir diyor. Ekonomik sıkıntılar var tamam ama gerekiyor. Ali Koç gitsin Samandıra'ya. Comolli'ye bırakırsan böyle olur işte. Comolli kim ya? Manchester City'yi alıp bir yerlere mi getirmiş? Allah aşkına kalan 27 haftada kan kusturmasınlar. 

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!