comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Phillip Cocu'dan Fenerbahçe itirafı! "Mecburum"

12 Temmuz 2018, Perşembe 10:10
FB Haber: Phillip Cocu'dan Fenerbahçe itirafı!

Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Spor Toto Süper Lig'in yeni sezonu için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu, Hollanda basınına açıklamalarda bulundu. Hollandalı çalıştırıcı sarı lacivertli takıma nasıl geldiğiyle ilgili açıklamalarda bulundu. 
 

Fenerbahçe Haberleri: Cocu, Fenerbahçe'ye nasıl geldi?


Fenerbahçe'de sonuç almak zorunda olduğunu belirten Cocu, "Comolli, İtalya'daki tatilim sırasında beni ziyaret eti ve beni ne kadar çok istediklerini anlattı. Çok iyi bir şekilde analiz etmişler. Bu beni çok şaşırttı. PSV'de yıllar içerisindeki farklı oyun tarzımı ve takımın gelişimini takip etmişler. Benim için hoş bir sürpriz oldu. Fenerbahçe'de sonuç almak zorundayım. Oynadığımız her alanda zirvede yer almalıyız. Fenerbahçe'nin temel değerleri, nasıl oynamamız gerektiği ve scouting sistemiyle ilgili konularda çok dikkatlililer. Bunlarla ben de ilgileneceğim. Fenerbahçe'de yapacaklarımız, daha önce PSV'de yaptıklarımıza benziyor." dedi.

"FENERBAHÇE'YE PARA İÇİN GELMEDİM"
Kariyerinde hiçbir zaman parayı öncelik olarak görmediğini belirten Cocu, "Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. 8-9 farklı spor branşında mücadele ediyor. Harika bir stadyumu var. Buraya başarı için geldim, para için değil. Hiçbir zaman büyük paralar peşinde olmadım." şeklinde konuştu. 

Sarı lacivertli takımla ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.