comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Ozan Tufan PAF takıma gönderildi

27 Ağustos 2018, Pazartesi 22:44
FB Haber: Ozan Tufan PAF takıma gönderildi

Fenerbahçe'de gözden çıkarılan Ozan Tufan alınan karar doğrultusunda PAF takıma gönderildi. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman tarafından gözden çıkarılan ve devre arasında Antalya kampına alınmayan Ozan Tufan'la ilgili flaş bir gelişme yaşandı. 

Fenerbahçe'de teknik direktör Cocu'nun da bu sezon şans vermediği genç futbolcu ile ilgili karar verildi. beIN Sports'un haberine göre, Ozan Tufan'la ilgili verilen karar doğrultusunda genç futbolcu PAF takıma gönderildi. 
BEŞİKTAŞ YALANLAMIŞTI

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Ozan Tufan'ın Beşiktaş'a transfer olacağı iddiaları üzerine siyah beyazlı kulüp resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla bu haberleri yalanlamıştı. 

AÇIKLAMA:

Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcularından Ozan Tufan'ın kulübümüze transfer olacağı yönünde basında çeşitli haberler ve iddialar yer aldığını görmekteyiz. Spor ailesinin bir üyesi olan Mirsad Türkcan'ın daveti üzerine, Sırbistan'da Başkanımız ve YK üyelerimizin de katılımıyla dostane bir yemek yenildiği doğrudur. Ancak yemek sırasında Ozan Tufan ile ilgili hiçbir konu gündeme gelmemiştir. Beşiktaş'ın Ozan Tufan ile ilgili bir transfer düşüncesi veya bir planı bulunmamaktadır. Kaldı ki, böyle bir düşünce olmuş olsa ilk olarak ebedi dostumuz Fenerbahçe Spor Kulubü ile görüşme yapmayı tercih ederdik. Bu iddiaların asılsız olduğunu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Sarı Lacivertli takımla ilgili tüm gelişmelere Fenerbahçe Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)