comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Beşiktaşlı Marjan Mrmic, "Fenerbahçe'nin çok fazla problemi var"

18 Eylül 2018, Salı 16:31
FB Haber: Beşiktaşlı Marjan Mrmic,

Beşiktaş'ın eski kalecisi olan ve şu anda da kaleci antrenörü olarak çalışan Marjan Mrmic, Dinamo Zagreb maçı öncesinde Fenerbahçe hakkında Hırvat basınına konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu ilk maçında Dinamo Zagreb ile karşı karşıya gelecek. Bu maç öncesinde Beşiktaş'ın kaleci antrenörü olan Marjan Mrmic, Hırvat basınına Fenerbahçe'yi değerlendirdi.


FB Haber: Marjan Mrmic'in Fenerbahçe yorumu


Beşiktaş'ın Hırvat kaleci antrenörü Marjan Mrmic: ''Fenerbahçe'nin çok fazla problemi var. Sezona çok kötü girdiler. Dinamo Zagreb bu sorunları fırsata çevirmek zorunda. Ya şimdi ya asla diye bakmak gerek. Fenerbahçe büyük kulüp, sezonun kalan bölümünde toparlanacaktır" ifadelerini kullandı.

DİNAMO ZAGREB, BJELİCA İLE ÇOK FORMDA
Fenerbahçe'nin rakibi Dinamo Zagreb, Nenad Bjelica yönetiminde çıktığı maçlarda formda bir görüntü sergiliyor. Bugüne kadar hazırlık ve resmi olarak 21 maça çıkan Dinamo Zagreb bu maçlarda 15 galibiyet alırken, 5 kez beraberlik aldı ve bir kez de mağlup oldu. Bu maçlarda 47 gol attılar ve sadece 10 gol yediler


FB Haber: Dinamo Zagreb'in Fenerbahçe maçı sakat, cezalı oyuncuları


Dinamo Zagreb'te as sol bek Leovac, Gavronovic'in yediği ikinci forvet Budimir ve kanat forvet Orsic iyileşti. Sadece kaptanları, ön libero Ademi'nin durumu belirsizliğini koruyor. 

Fenerbahçe ile ilgili haberlere Fenerbahçe Haberleri sekmemizden takip edebilirsiniz.


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!