comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Hasan Ali Kaldırım'dan eleştirilere cevap: "Ben makine değilim!"

24 Eylül 2018, Pazartesi 23:21
FB Haber: Hasan Ali Kaldırım'dan eleştirilere cevap:

Hasan Ali Kaldırım, Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ardından önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş derbisinin ardından kendi performansı hakkında konuştu. 

"BEN MAKİNE DEĞİLİM"
Üzgünüz. Çok önemli bir maçtı. Kendi performansım hakkında, çok eleştiri aldım son zamanlarda. İstatistik her şey değil biliyorum ama bazen de çok şey anlatır. Oynadığım maç sayısı, yaptığım asist belli. Bunlara bakmakta fayda var. Elimizdekinin kıymetini bilelim. 3 haftada 8-9 maça çıktım. Ben de makine değilim, yoruluyorum. Çok çalışıyorum. Antrenmanlara çıkamıyordum bir süredir. Demek ki dinlenince böyle de performans çıkabiliyor. 

"3 PUANA YAKIN TARAF BİZDİK"

İki takım da kaybedebilirdi. 3 puana yakın taraf bizdik. Özellikle 1-1'den sonra net pozisyonlara girdik. Maçtan önce de soyunma odasında Kadıköy'de her takıma karşı favori çıkacağımızı söylemiştik. 2 puan kaybettik, üzgünüz. 
 

Fenerbahçe - Beşiktaş Hasan Ali Kaldırım'ın performansı


Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde sakatlıktan kurtulduktan sonra sahalara dönen Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş derbisinde takımın en fazla isabetli şut çeken futbolcusu oldu. Hasan Ali Kaldırım, Ayew'in golünde asisti yapan isim olurken, Opta verilerine göre bu sezon bu sezon resmi maçlarda Fenerbahçe'nin en çok asist yapan futbolcusu oldu. Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş derbisinde rakip kaleye 3 isabetli şut atarken, 1 şutu da direkten döndü. Turkcell'in Goller Cepte uygulaması ile Fenerbahçe'nin tüm maçlarından goller anında cebinize geliyor. TIKLAYIN! 
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!