comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

FB Haber: Gürcan Bilgiç'ten Fenerbahçe için şampiyonluk iddiası! "Cocu'da o kalite yok"

20 Eylül 2018, Perşembe 16:18
FB Haber: Gürcan Bilgiç'ten Fenerbahçe için şampiyonluk iddiası!

Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de geride kalan 5 haftada 2 galibiyet alabilen Fenerbahçe'de teknik direktör Phillip Cocu ile ilgili eleştiriler de artmaya başladı. Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Hollandalı teknik adamın takımı şampiyonluğa taşıyabilecek kalitede olmadığını dile getirdi. 


Fenerbahçe Haberleri: Gürcan Bilgiç'ten Phillip Cocu ve Aykut Kocaman kıyası


A Spor'da değerlendirmelerde bulunan Gürcan Bilgiç şunları söyledi:

"Fenerbahçe'den bu sene şampiyonluk beklemiyorum. Ne öyle bir oyun kalitesi ne de şampiyonluğa götürecek bir teknik direktörü var. Cocu'nun takımı şampiyonluk yarışında tutabilecek kalitede olduğunu düşünmüyorum. Geçen sene mesela Aykut Kocaman, "Ben iyi mücadele edeceğim, güzel futboldan öte mücadeleci oyun tarzıyla gideceğim" dedi ve sonunda da şampiyonluğu az farkla kaçırdı
Phillip Cocu bu dönüşüm içerisinde biraz daha öne direkt oynamak istiyor. Ersun Yanal tarzıyla oynadı Kayseri'den bir sürü pozisyon yedi. Bu sistem olmayınca Konya deplasmanında umut veren bir oyun ortaya çıktı. Fenerbahçe'ye bundan sonra maç kazandıracak en önemli şey oyuncuların performansları olur. Artık Fenerbahçe 4-2-3-1 oynayacak. Belki bazı maçlarda yine dönebilir."

Sarı lacivertlilerle ilgili gelişmeleri Fenerbahçe Haberleri sayfasından takip edebilirsiniz.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!